Tego szamponu do włosów używa księżna Kate. Kosztuje niecałe 40 zł i jest dostępny w Hebe!

Zuzanna Morska 05.06.2020
Księżna Kate
Fotografia: Rex Features/East News

Księżna Kate ma grube, lśniące włosy, które zawsze wyglądają zachwycająco. Wiemy, jakich kosmetyków używa do ich pielęgnacji!

Księżna Kate inspiruje tysiące kobiet na całym świecie. Nie tylko podglądają one, z jaką klasą zachowuje się żona księcia Williama, ale też, jak się ubiera czy jak upina włosy.

Wiele kobiet zastanawia się też, jak ona to robi, że przy trójce dzieci zawsze ma promienną skórę, nienaganny makijaż i perfekcyjne włosy. Znamy przynajmniej częściową odpowiedź na to pytanie - wiemy, jakich kosmetyków do włosów używa Kate!

Szampon do włosów księżnej Kate do kupienia w Hebe

Księżna Kate ma przy sobie osoby, które wiedzą, jak zadbać o jej wygląd. Ale też używa ona bardzo dobrych kosmetyków, dostosowanych do swoich potrzeb.

Żona następcy tronu upodobała sobie szczególnie jedną serię kosmetyków do pielęgnacji włosów. Mowa o produktach marki Charles Worthington, a dokładnie o serii "Thicker&Fuller". Szampon, a także odżywkę tej marki Kate stosuje na co dzień. Dzięki nim jej włosy nie wypadają, są błyszczące i uniesione u nasady.

Co ważne, kosmetyki tej firmy są dostępne w popularnych drogeriach Hebe. I mają przyzwoitą cenę! Za szampon księżnej Kate zapłacimy niecałe 40 zł!

Wypróbujecie te kosmetyki na sobie?

304632__charles_worthington_zageszczajacy_szampon_zageszczajacy_do_wlosow_1_d_1
Fotografia: Materiały prasowe Hebe

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów