Przez błąd kosmetyczki trafiła do szpitala. Tym razem pedicure się nie udał

Martyna Wojciechowska 04.05.2018
Pedicure
Fotografia: Shutterstock

Zobaczcie, co stało się z jej stopą.

Jennifer White niedawno wybrała się na pedicure do jednego z salonów kosmetycznych w miejscowości Noblesville. Przez błąd kosmetyczki trafiła na ostry dyżur. Młoda Amerykanka postanowiła opowiedzieć swoją historię, by przestrzec inne kobiety.

Zobacz także: Olejek rycynowy na paznokcie - jak działa i kiedy go używać?

Z pedicure na ostry dyżur - historia Jennifer White

Wydaje się, że pedicure to jednej z najbezpieczniejszych zabiegów w salonach kosmetycznych. Jednak przypadek Jennifer White to dowód na to, że wcale tak nie jest. 

Jak się okazało, w wyniku usuwania martwego naskórka na stopie pojawiła się mała rana, w którą wdało się zakażenie. 2 dni po wizycie w salonie kosmetycznym kobieta pojechała do szpitala. 

Przez tydzień była pod opieką lekarzy. W tym czasie przyjmowała silne antybiotyki. 

Bardzo się martwiłam, że stracę palec u stopy albo całą stopę. Jestem w szpitalu i lekarze mówią, że to przez to, że poszłam do salonu kosmetycznego, który był niehigieniczny i stąd wzięła się infekcja mojej stopy - powiedziała White.

Jennifer dodała, że salon kosmetyczny zgodził się zapłacić za jej leczenie. Podczas wywiadu dla telewizji RTV6 Amerykanka pokazała zdjęcia swojej stopy. Jak widać, nie wygląda to najlepiej...

Pedikiur
Fotografia: Youtube.com

Zobacz także: Olejek rycynowy na paznokcie - jak działa i kiedy go używać?

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów