Duża promocja w Rossmannie! Produkty do pielęgnacji włosów nawet o 35 proc. tańsze

Zuzanna Morska 04.06.2020
Rossmann
Fotografia: Shutterstock

Popularna drogeria znów przygotowała dla swoich klientów coś specjalnego. Tym razem ucieszą się miłośniczki produktów do pielęgnacji włosów.

W Rossmannie regularnie pojawiają się promocje, dzięki którym możemy kupić ulubione kosmetyki w atrakcyjnie niskich cenach. Niedawno zakończyła się atrakcyjna oferta z kosmetykami do makijażu w roli głównej.

Tym razem dużo taniej można kupić produkty do pielęgnacji włosów! Zobaczcie, do kiedy trwa wyprzedaż i jakie perełki można tu upolować.

Promocja w Rossmannie na produkty do pielęgnacji włosów

Produkty do pielęgnacji włosów cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród klientek drogerii. A Rossmann postanowił je dodatkowo przecenić. Teraz kupimy szampony do włosów, odżywki, olejki i maski do włosów nawet o 35 proc. taniej.

W przecenionej ofercie znajdziemy produkty popularnych marek takich jak: Schwarzkopff, Love Beauty and Planet, Tresemme, Aussie, Garnier i wiele innych.

W promocji znajdziemy zarówno kosmetyki naturalne, jak i te komercyjne. Warto zatem zajrzeć do oferty marki Rossmann, gdyż z pewnością każdy upoluje tutaj coś specjalnie dla siebie.

Przypominamy, że aktualna oferta promocyjna trwa od 1 do 15 czerwca. Przecenione produkty znajdziecie też na stronie internetowej sklepu!

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów