Chciała powiększyć usta. Już nigdy może nie odzyskać dawnego wyglądu

Paulina Ermel 19.04.2018
Kobieta powiększa usta
Fotografia: Shutterstock

Zanim zdecydujecie się samodzielnie poprawić sobie urodę, obejrzyjcie te zdjęcia.

Choć powiększanie ust uchodzi dzisiaj za rutynowy sposób poprawiania urody, musi być wykonany dobrze. Inaczej może się to źle skończyć dla osoby, która się mu poddaje. Tak było w przypadku Elizavety Tkachenko. 30-latka poprosiła o pomoc koleżankę, księgową, żeby powiększyła jej usta. Pokazała później, co się jej stało. Może nie wrócić do swojego pierwotnego wyglądu.

Zobacz także: Agnieszka Cegielska pochwaliła się modną bluzą. Ten model pochodzi z sieciówki!

Koleżanka Elizavety, Irina, w wolnych chwilach podobno robiła kursy z takich zabiegów i przeprowadzała je na swoich klientach w domu. 30-latka zdecydowała się na pomoc przyjaciółki. Niestety wstrzyknięcie wypełniacza w usta skończyło się dla niej tragicznie.

Cała twarz spuchła, a kobieta zaczęła mieć trudności z oddychaniem. Ponadto warga pękła jej na pół, a płyn zaczął się rozprzestrzeniać po twarzy. Gdyby nie szybka interwencja lekarza, Elizaveta mogłaby to przypłacić życiem. 

Sprawą zainteresowała się policja. Przesłuchała przyjaciółkę Elizavety, ale ta nie była w stanie powiedzieć, co wstrzyknęła znajomej w usta. Przykład Rosjanki pokazuje, że warto sprawdzić kwalifikacje osoby, która ma majstrować przy naszej urodzie.

EN_01315587_0001
Fotografia: Eastnews
EN_01315587_0004
Fotografia: Eastnews

Zobacz także: Małgorzata Rozenek w stylizacji z sieciówki. Jej stylizacja zrobiła furorę na Instagramie!

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów