19.04.2018 14:54

Chciała powiększyć usta. Już nigdy może nie odzyskać dawnego wyglądu

Zanim zdecydujecie się samodzielnie poprawić sobie urodę, obejrzyjcie te zdjęcia.

Kobieta powiększa usta

Fotografia: Shutterstock

Choć powiększanie ust uchodzi dzisiaj za rutynowy sposób poprawiania urody, musi być wykonany dobrze. Inaczej może się to źle skończyć dla osoby, która się mu poddaje. Tak było w przypadku Elizavety Tkachenko. 30-latka poprosiła o pomoc koleżankę, księgową, żeby powiększyła jej usta. Pokazała później, co się jej stało. Może nie wrócić do swojego pierwotnego wyglądu.

Zobacz także:  Masz sztuczne rzęsy i o nie nie dbasz? To może się źle skończyć

Koleżanka Elizavety, Irina, w wolnych chwilach podobno robiła kursy z takich zabiegów i przeprowadzała je na swoich klientach w domu. 30-latka zdecydowała się na pomoc przyjaciółki. Niestety wstrzyknięcie wypełniacza w usta skończyło się dla niej tragicznie.

Cała twarz spuchła, a kobieta zaczęła mieć trudności z oddychaniem. Ponadto warga pękła jej na pół, a płyn zaczął się rozprzestrzeniać po twarzy. Gdyby nie szybka interwencja lekarza, Elizaveta mogłaby to przypłacić życiem. 

Sprawą zainteresowała się policja. Przesłuchała przyjaciółkę Elizavety, ale ta nie była w stanie powiedzieć, co wstrzyknęła znajomej w usta. Przykład Rosjanki pokazuje, że warto sprawdzić kwalifikacje osoby, która ma majstrować przy naszej urodzie.

EN_01315587_0001

Fotografia: Eastnews

EN_01315587_0004

Fotografia: Eastnews

Zobacz także: Kasia Nosowska wraca z nowym tutorialem. Te usta "sugerują przyjemność"

Poprawiłabyś sobie urodę?

Autor: Paulina Ermel