Pielęgnacja skóry księżnej Diany. Jakich reguł przestrzegała?

Julita Buczek 23.04.2019
Księżna Diana
Fotografia: Instagram @princess_diana_remember

Choć od śmierci Diany Spencer minęły już 22 lata, cały czas funkcjonuje w popkulturze oraz ma rzeszę fanów na całym świecie.

Tragicznie zmarła Diana niewątpliwie była wzorem do naśladowania. Pełna ciepła i zrozumienia dla najuboższych i cierpiących, zyskała rzeszę fanów na całym świecie. Królowa Ludzkich Serc była nie tylko dobra, ale również bardzo naturalna. Często można było zobaczyć ją bez makijażu. Niedawno jej makijażystka podzieliła się tym, jak księżna dbała o skórę.

Zobacz także: Księżna Diana zaliczyła wpadkę! Podarowała Karolowi prezent, który go zawstydził

Makijażystka Diany zdradza jej sekrety

Mary Greenwell przez wiele lat pracowała z księżną Dianą, dlatego to ona ma najwięcej informacji na temat pielęgnacji jej skóry. Jak o cerę dbała Diana? Księżna Diana codziennie oczyszczała, tonizowała, a także nawilżała skórę twarzy. Lady D. nie piła oraz nie palia papierosów. Według jej makijażystki to również miało bardzo duży wpływ na wygląd jej skóry. Sen odgrywał bardzo ważną rolę w codziennej pielęgnacji. Diana zaczynała makijaż od nałożenia kremu nawilżającego, a następnie położeniu podkładu, który był idealnie dobrany do koloru jej skóry. Dzięki temu mogła pochwalić się pięknym makijażem, który w żadnym stopniu nie przypominał maski.

Czy wykorzystacie triki Diany w swojej pielęgnacji?

Zobacz także: Królowa Elżbieta II otrzymała tajemniczy list po śmierci księżnej Diany! Jego treść ujrzała światło dzienne

Księżna Diana miała doskonały gust. W jej ślady poszły Kate i Meghan. Żona księcia Harry'ego wprowadziła do rodziny królewskiej powiew świeżości. Jak się ubiera? Wybraliśmy 5 jej najlepszych stylizacji.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów