To najłatwiejszy sposób na piękny uśmiech. Zapewni sukces

Anna Respondek 26.10.2017
Piękny uśmiech
Fotografia: Algin Technology

Zadbaj o swój wymarzony uśmiech.

O pięknym uśmiechu marzą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Dzięki niemu często czujemy się pewniej w różnych sytuacjach.

Nie wszyscy jednak mogą pochwalić się pięknym uśmiechem, a to powoduje, że możemy być mniej pewni siebie w różnych sytuacjach, np. podczas uroczystości rodzinnych, pozowania do zdjęć, rozmowy o pracę czy ważnej prezentacji. Najczęstszymi problemem, z jakimi boryka się wiele osób, jest krzywy zgryz.

System Invisalign

Na szczęście, na rynku stomatologicznym jest już dostępne rozwiązanie, które w dyskretny i prawie niewidoczny sposób pozwala zawalczyć o nowy uśmiech, korygując wady zgryzu.

Firma Align Technology stworzyła system przezroczystych nakładek o nazwie Invisalign. To alternatywne rozwiązanie dla klasycznych, stałych aparatów ortodontycznych Czas leczenia jest różny i w niektórych przypadkach może nie odbiegać od czasu leczenia przy użyciu stałych aparatów ortodontycznych. Zaawansowany system pozwala w skuteczny sposób wyprostować zęby, nie ingerując w nasze życie w takim stopniu jak inne aparaty.

Średni czas leczenia u pacjentów, którzy zmieniają nakładki co dwa tygodnie, trwa od 12 do 18 miesięcy. System Invisalign dobrany jest do każdego pacjenta indywidualnie, a wykorzystanie najnowszej technologii druku 3D pozwala na stworzenie nakładki dostosowanej do wady zgryzu konkretnej osoby.

Co więcej, nie ma potrzeby odmawiania sobie przyjemności kulinarnych, ponieważ nakładki należy zdejmować przed każdym posiłkiem. Wszystko to w trzech prostych krokach:

1. Umawiasz się na wstępną konsultację, a lekarz stwierdza czy Twoja wada nadaje się do leczenia za pomocą nakładek Invisalign. Jeśli tak – pobiera skany i/lub wyciski Twoich zębów. Na ich podstawie powstaje wirtualny plan leczenia 3D, którzy obrazuje, jak będzie przebiegało Twoje leczenie aż do osiągniecia końcowego rezultatu.

2. Otrzymujesz zestaw spersonalizowanych nakładek Invisalign, które zmieniasz w domu co tydzień lub dwa – w zależności od rekomendacji lekarza.

3. Z każdym dniem cieszysz się piękniejszym uśmiechem.

Aby uzyskać więcej informacji o systemie Invisalign, słuchaj Radia Chili Zet lub odwiedź stronę www.invisalign.pl

Materiał powstał we współpracy z Align Technology. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów
Attribute Type Value
0 string '/Uroda-i-Moda/Shopping/Ksiezna-Meghan-w-sukience-z-sieciowki-13475'
1 string '/Uroda-i-Moda/Paznokcie/Paznokcie-tytanowe-wlasciwosci-cena-jak-je-zrobic-7911'
2 string '/Uroda-i-Moda/Paznokcie/Paznokcie-na-sylwestra-trendy-2018-2019-12039'
3 string '/Uroda-i-Moda/Shopping/Anna-Lewandowska-w-kurtce-z-sieciowki-za-199-zl-13309'
4 string '/Uroda-i-Moda/Pielegnacja/Lifting-rzes-na-czym-polega-efekty-cena-9540'
5 string '/Uroda-i-Moda/Pielegnacja/Kolagen-do-picia-opinie-skutki-uboczne-zastosowanie-7814'
6 string '/Uroda-i-Moda/Fryzury/Sprawdzone-sposoby-na-geste-wlosy-8421'