Ta odżywka to zbawienie dla twoich włosów. Kosztuje 15 zł i sprawi, że przestaną wypadać!

Zuzanna Morska 10.09.2020
Zadbane włosy
Fotografia: Shutterstock

Jest tania, skuteczna i kobiety ją pokochały. Oto odżywka do włosów, którą warto mieć w swojej kosmetyczce.

Dobra odżywka do włosów potrafi zdziałać cuda. Nie tylko ułatwia ich rozczesywanie, ale też odpowiednio odżywia włosy i je regeneruje. Jeżeli poszukujecie takiego kosmetyku, który będzie miał kompleksowe działanie, mamy coś dla was.

Oto odżywka do włosów, którą kupicie w Lidlu za jedynie 15 zł. Jest niedroga, ale przede wszystkim skuteczna. Zobaczcie, o którym produkcie do pielęgnacji mowa.

Odżywka z Lidla na wypadające włosy

Na szamponie do włosów i odżywce do włosów nie powinniśmy oszczędzać. To od nich w dużej mierze zależy to, jak nasza fryzura będzie prezentowała się na co dzień. Chcesz, aby twoje suche włosy w końcu stały się nawilżone? A może poszukujesz produktu, który wpłynie na porost włosów? Jeśli tak, mamy coś specjalnie dla ciebie!

Odżywka Biovax Glamour Coffee sprawi, że twoje włosy będą lśniące, mocne i przede wszystkim nie będą wypadać. Produkt ten zawiera elementy, które sprawiają, że włosy szybciej rosną i się nie kruszą.

W odżywce marki Biovax znajdziecie kawę i proteiny kaszmiru. I to one w dużej mierze odpowiadają za magię, jaką ta odżywka robi z naszymi włosami. Dzięki niej wypadające włosy przestaną być waszym problemem!

Teraz kosmetyk ten znajdziecie w ofercie marki Lidl. Kosztuje niecałe 15 zł, a potrafi zdziałać cuda!

odzywka wlosy
Fotografia: Materiały prasowe Lidl

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Pozują tutaj gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów