Modelka walczyła z trądzikiem. Teraz pokazała zdjęcie "przed" i "po" kuracji. Jej sposób stał się hitem

Anna Respondek 15.12.2017
Brianna Lopez
Fotografia: Instagram/briannagabrielaa

Efekty są powalające.

Każdy, kto kiedykolwiek zmagał się lub zmaga z trądzikiem, wie, jak trudne jest zupełne wyleczenie go i jak niekorzystnie jego pojawienie się wpływa na samoocenę. Modelka, Brianna Lopez, swoją historią postanowiła podzielić się z internautami. 

Dziewczyna na Instagramie zamieściła zdjęcia, na których widać jej twarz całą pokrytą trądzikiem. Lopez przez kilka lat zmagała się z tą dolegliwością, próbując różnych kuracji, zarówno antybiotykowych jak i naturalnych. W końcu wypracowała swój własny system, którym podzieliła się z internautami. Od tego momentu jej wpis stał się "viralem", a tysiące osób podziękowały jej za tą radę. 

Nie sądziłam, że tak wiele ludzi odpowie na mój post. Chcę pomóc wszystkim, którzy pytają o to, czego używam. Teraz moja skóra jest perfekcyjna, ale przeszłam długą drogę, aby tak się stało. Są gorsze rzeczy, które mogą się przydarzyć, ale trądzik także powoduje duże straty w życiu - napisała. 

Jak zatem walczyć z trądzikiem według Brianny? Jej system ma aż pięć kroków. Po pierwsze należy pamiętać o dokładnym oczyszczeniu cery, Lopez używa do tego olejku jojoba i ręcznika nasączonego ciepłą wodą. Potem na twarz nakłada maskę zrobioną z miodu, imbiru i cynamonu, po zmyciu jej nawilża skórę olejkiem lawendowym.

Po tym rytuale następuje chwila przerwy i następne czynności wykonuje się tuż przed snem. Na twarz należy nałożyć kolejną maseczkę, tym razem z masła shea, które regeneruje i wspomaga gojenie małych ran. Modelka codziennie używa również kremu z filtrem UV. 

Wypróbujecie jej sposób? 

brian
Fotografia: Instagram/briannagabrielaa
brian1
Fotografia: Instagram/briannagabrielaa
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów