11.04.2016 13:05

Maska zbada Twoją skórę i ułoży plan pielęgnacyjny. Jak to działa?

To pierwsze urządzenie, które posiada specjalne czujniki analizujące stan cery. Wszystkie dane na jej temat są przesyłane do aplikacji.

Cyfrowa maska

Fotografia: www.wired-beauty.com

Maska Mapo w niczym nie przypomina tradycyjnych maseczek pielęgnacyjnych. Została zaprojektowana z medycznego silikonu i wyposażona w czujniki, które badają stan naszej skóry. Wszystkie informacje są na bieżąco przesyłane do dedykowanej aplikacji mobilnej, gdzie widzimy nie tylko co się dzieje z naszą cerą, ale też znajdziemy porady, jak mamy poprawić jej wygląd. 

Urządzenie jest bardzo proste w użyciu. Maskę nakładamy na twarz, a ona w ciągu minuty dokonuje dokładnych pomiarów i przeprowadza analizę. Dodatkową funkcją maski jest to, że podgrzewa wszystkie nałożone na skórę kosmetyki, a to znowu sprawia, że działają one silniej i skuteczniej. Można powiedzieć, że maska jest połączeniem usług, które oferują profesjonalne gabinety dermatologiczne i kosmetyczne. 

Maski są produkowane przez firmę Wired Beauty. Technicy tworzą je na podstawie przesłanych zdjęć. Każda klientka otrzymuje spersonalizowany model, idealnie dopasowany do kształtu twarzy - to gwarantuje skuteczność działania. Maska MAPO kosztuje ok. 1000 zł i będzie dostępna w sprzedaży na początku lipca 2016 roku. 

mapo-masque

Fotografia: www.wired-beauty.com

Maska z czujnikiem

Fotografia: www.wired-beauty.com