Ulubione kosmetyki Mariny do makijażu. Są niedrogie i łatwo dostępne

Zuzanna Morska 27.08.2019
Marina
Fotografia: instagram.com/marina_official

Wokalistka słynie z nienagannego makijażu, którym inspirują się jej obserwatorki. Okazuje się, że używa do niego niedrogich kosmetyków!

Marina Łuczenko-Szczęsna uchodzi za jedną z najpiękniejszych znanych Polek. Żona Wojciecha Szczęsnego ma nienaganną figurę i świetny gust. Zawsze doskonale prezentuje się "na ściance", a fani pod zdjęciami dopytują, jak o robi.

Marina wielokrotnie podkreślała, że makijaż robi sobie sama. Wiemy już, jakich kosmetyków do tego używa. Będziecie zaskoczeni!

Marina używa do makijażu kosmetyków Wibo

Marina zawsze świetnie wygląda, a jej makijaż już na niejednej osobie zrobił wrażenie. Gwiazda zamieściła ostatnio w sieci zdjęcie, na którym zaprezentowała kosmetyki, których używa do makijażu.

Okazuje się, że to dobrze wszystkim znane kosmetyki Wibo. Wokalistka trzyma na zdjęciu paletę cieni do powiek "GO NUDE Heartbreaker". W środku znajdziecie aż 12 kolorów w cenie niecałych 50 zł.

Marina zaprezentowała też makijaż, który uzyskała dzięki użyciu tych produktów. Jak wam się podoba?

Od kilku sezonów nosimy głównie dopasowane spodnie rurki. Jednak w tym roku notujemy wielki powrót... dzwonów! Jakie są najmodniejsze dzwony w tym sezonie i jak je nosimy? Zobaczcie.         

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów