Ten krem kosztuje niecałe 4 zł. Miłośniczki pielęgnacji twierdzą, że jest niezastąpiony!

Paulina Ermel 22.05.2019
Krem do twarzy
Fotografia: Shutterstock

Dobre kosmetyki wcale nie muszą kosztować dużo, żeby spełniały swoje zadanie. Poznajcie krem, który jest tani, a Polki go pokochały.

Największą skarbnicą opinii na temat różnego rodzaju produktów jest z pewnością internet. To tutaj klientki wymieniają się zdaniami na temat ulubionych kosmetyków, które chętnie polecają innym. Jeden z kremów szczególnie przypadł im do gustu. 

Hit wśród kosmetyków: naturalny krem oliwkowy Ziaja

Internautki na forach internetowych nie mają wątpliwości. Piszą, że to kosmetyk, który powinien znaleźć się w każdej kosmetyczce. Jest rewelacyjny i nadaje się do każdego rodzaju cery. O czym mowa? O charakterystycznym naturalnym oliwkowym kremie marki Ziaja!

Jest to znany miłośniczkom pielęgnacji kosmetyk, który na rynku istnieje od wielu, wielu lat. Ma szereg cennych właściwości, które przysłużą się każdemu. Naturalny krem oliwkowy przede wszystkim nawilża skórę, natłuszcza ją, a także łagodzi podrażnienia. Jest wskazany dla osób o wrażliwej cerze. 

W dodatku kosztuje jedynie... niecałe 4 zł! Macie go już w swojej kosmetyczce? 

Pielęgnacja cery nie należy do najłatwiejszych. Jak odpowiednio o nią zadbać? Przede wszystkim eliminując najbardziej powszechne błędy w jej pielęgnacji.      

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów