12.04.2018 12:25

Kultowe amerykańskie kosmetyki już dostępne w Polsce! Totalne nawilżenie i miliony pozytywnych komentarzy

Na te kosmetyki czekało wiele internautek. CeraVe w końcu trafiła do polskich drogerii.  

Ręka z kremem

Fotografia: Shutterstock

Na rynku kosmetycznym co roku pojawiają się nowości, na punkcie których wiele kobiet dostaje prawdziwego zawrotu głowy. Od kwietnia wszystkie Polki będą mogły cieszyć się produktami od kultowej amerykańskiej marki CeraVe, która w sieci zbiera same pozytywne komentarze. 

Zobacz także: Ten olejek bardzo szybko pozwoli ci pozbyć się problemów z trądzikiem. Kosztuje tylko 20 złotych

Kosmetyki CeraVe na rynku królują już od kilkunastu lat, jednak dopiero w tym roku udało im się trafić na polski rynek. Trzeba przyznać, że opinie dotyczące ich działania są wyjątkowo pozytywne. Na stronie Amazon.com emulsję nawilżającą oceniło już ponad 2 tysiące osób, z czego aż 85% dało produktowi pięć gwiazdek. 

CeraVe została stworzono przez zespół specjalistów, w skład którego wchodzili najlepsi dermatolodzy. Kosmetyki wyglądem przypominają produkty z apteki i składają się z trzech ceramid, które tworzą powłokę wodno-lipidową, dzięki czemu woda pozostaje w skórze

Gdzie można kupić nowe kosmetyki? CeraVe trafiła do sieci drogerii Supher-Pharm. Z linii 70 produktów, do Polski trafiło niestety jedynie 7, między innymi: emulsja nawilżająca (44 zł), nawilżający balsam (39,99 zł), krem nawilżający do twarzy, regenerujący krem do rąk (28,99 zł), regenerujący krem do stóp (39,99) i krem pod oczy (44,99).

Co ważne w kosmetyka CeraVe nie znajdziemy parabenów, alergenów, zapachów i substancji zapychających, dzięki czemu korzystać z nich mogą również osoby z alergiami i cerą atopową. 

Zobacz także: Te krople mogą zastąpić najdroższe serum. Dużo witaminy C 

Czy słyszałaś kiedyś o kosmetykach CeraVe?

Autor: Anna Respondek