Konkurs! Wygraj Crème de la Mer z limitowanej edycji Blue Heart!

Redakcja 07.06.2019
Krem La Mer Blue Heart
Fotografia: Grafika La Mer

8 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Oceanów. Wszyscy, bez względu na to, gdzie mieszkamy i co robimy powinniśmy czuć się odpowiedzialni za stan naszej planety.

Z tej okazji mamy dla Was wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania kultowy krem, który stanowi wyraz miłości marki do piękna mórz i oceanów - Crème de la Mer z limitowanej edycji Blue Heart. Dr Max Huber, twórca legendarnego Crème de la Mer, głęboko doceniał piękno morza. Dzisiaj, w hołdzie dla jego dziedzictwa, La Mer nadal używa tylko alg morskich, które pochodzą ze zrównoważonych zbiorów i są ręcznie pozyskiwane w dziewiczych, chronionych wodach u wybrzeży wyspy Vancouver. Te cudowne algi są sercem bogatego w składniki odżywcze, legendarnego Miracle Broth™, który leży u podstaw każdego produktu La Mer.

Co musisz zrobić?

Napisz nam, jakie działania podejmujesz by chronić jeziora, rzeki, morza i oceany, a swoją odpowiedź wyślij na adres chillizet@chillizet.pl. W tytule maila wpisz La Mer.

Ogłoszenie laureata konkursu nastąpi w piątek 7.06.2019 popołudniowym paśmie Nastaw się na Chillout. Słuchaj nas uważnie!

Światowy Dzień Oceanów to szczególny dzień w kalendarzu. Został ustanowiony w 1992 roku 8 czerwca, natomiast oficjalnie przyjęty i ogłoszony przez ONZ w 2009 r. To dzień, w którym uznaje się i podkreśla znaczenie morza jako ważnego ekosystemu i podejmuje działania w celu zachowania jego delikatnych siedlisk i dzikiej przyrody. Wszystko w nadziei na zachowanie rozkwitających mórz dla przyszłych pokoleń.

LM_FY19_BlueHeart_Creme (1)

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów