Kinga Rusin wypuszcza linię tanich kosmetyków

Paulina Ermel 27.03.2019
Kinga Rusin
Fotografia: instagram.com/kingarusin

Po Pat&Rub przyszedł czas na nieco tańszą wersję kosmetyków stworzonych przez Kingę Rusin. Koniecznie zapoznajcie się z ich ofertą!

Kinga Rusin to nie tylko znana dziennikarka. To także bizneswoman, która od 10 lat proponuje klientkom naturalne kosmetyki marki Pat&Rub. Są to produkty tworzone z najlepszej jakości składników. I to też przekłada się na ich wysoką cenę.

Nie wszyscy do tej mogli pozwolić sobie na kosmetyki Pat&Rub, więc Kinga postanowiła stworzyć linię tanich kosmetyków! Kiedy i gdzie można będzie je kupić?

Kinga Rusin wypuszcza linię tanich kosmetyków

Rusin na instagramowym profilu ujawniła, że do Pat&Rub dołączy niebawem nowa marka jej kosmetyków w niższej cenie. Będą one wciąż wykonane z wysokiej jakości składników, ale jednocześnie będą miały atrakcyjną cenę. Dzięki temu będą mogły pozwolić sobie na nią też inne klientki.

Kinga Rusin nie zdradziła jeszcze nazwy nowej marki, ale dodała że już niebawem będzie można kupić kosmetyki z pierwszej, limitowanej kolekcji. Dziennikarka przyznała również, że praca nad nowym projektem trwa od roku. I jest również odpowiedzią na ogromne zainteresowanie Pat&Rub, która rozpieszcza skóry klientek od przeszło 10 lat.

Skusicie się na taki zakup i wypróbujecie nowe kosmetyki Kingi?

Zanim przystąpimy do odpowiedniego makijażu, warto zadbać o kondycję naszej skóry. A to wcale nie takie łatwe. Poznajcie 10 najczęściej popełnianych błędów w pielęgnacji cery.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów