Jak wyregulować brwi bez pęsety? Poznaj skuteczny trik!

Brwi
Fotografia: Shutterstock

Zastanawiasz się, jak wyregulować brwi bez pęsety? Możesz zdecydować się na całkowicie bezbolesną metodę stosowaną od lat. Do przeprowadzenia tego zabiegu będziesz potrzebować zwykłej nitki. Poznaj szczegóły!

Jak wyregulować brwi bez pęsety? To jedno z najczęściej zadawanych pytań na forach kobiecych dotyczących pielęgnacji brwi. Jak wiadomo, regulacja brwi nie należy do najprzyjemniejszych zabiegów urodowych, jednak jest sposób, który ułatwi ci to zadanie. Mowa o wyrywaniu włosków za pomocą nitki. Ten jest bezbolesny i nie podrażnia skóry w okolicach łuków brwiowych.

Sprawdź też jak działa olejek rycynowy na brwi oraz poznaj inne sposoby na pielęgnację brwi.

Jak wyregulować brwi bez pęsety?

Nie wiesz, jak wyregulować brwi bez pęsety? Jak się okazuje się, to zadanie wcale nie musi być takie trudne. Wystarczy zastosować prosty zabieg, który zapewni ci taki sam efekt, jak regulacja brwi za pomocą pęsety, ale bez podrażnień i bólu. Nie wierzysz? Przekonaj się sama.

Chcesz samodzielnie w domu przeprowadzić nitkowanie brwi? Przygotuj zwykłą jasną nitkę o długości około 20 cm. Następnie przełóż ją przez palce. Kiedy nić będzie skrzyżowana, przyłóż ją do brwi i umiejętnie wyrywaj włosek po włosku.

Nitkowanie brwi to jeden z kilku różnych sposobów depilacji łuków brwiowych. Został on wymyślony przez Hinduski i szybko stał się hitem na całym świecie.

Regulacja brwi bez pęsety - zabieg z użyciem wosku

Zamiast pęsety do regulacji brwi możesz też wykorzystać wosk. Kupisz go w drogerii za około 7 zł.

Sprawdź też, jak zmyć hennę z brwi.

Zagłosuj

Lubisz mocny makijaż?

Liczba głosów:

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów