Jak rozjaśnić makijaż permanentny brwi?

Brwi
Fotografia: Shutterstock

Zastanawiasz się, jak rozjaśnić makijaż permanentny brwi? Wcale nie jest to takie trudne! Wystarczy poznać kilka skutecznych sposobów. Oto domowe triki, dzięki którym uzyskasz zadowalający efekt na łukach brwiowych.

Jak rozjaśnić makijaż permanentny brwi? Zdarza się, że po makijażu permanentnym brwi efekt nas nie zadowala.

Nie oceniaj jednak efektu zabiegu tuż po wizycie u kosmetyczki. Pamiętaj, że po zabiegu brwi są nienaturalnie ciemne. Dzieje się tak, ponieważ barwnik w ciągu 2 dni po zabiegu ciemnieje i się utrwala.

Gdy naskórek się wyłuszczy, włoski zaczynają się rozjaśniać maksymalnie o jakieś 40-50%. Po upływie kilku dni uzyskujemy zamierzony rezultat. Właśnie dlatego należy odczekać kilka dni po zabiegu, aby ocenić ostateczny rezultat. Jeśli wtedy brwi będą według ciebie zbyt ciemne, zdecyduj się je rozjaśnić.

Jak rozjaśnić brwi po hennie?

Nie wiesz, jak rozjaśnić makijaż permanentny brwi? Jeżeli nie jesteś zadowolona z efektów zabiegu z wykorzystaniem makijażu permanentnego, możesz pozbyć się całkowicie barwnika za pomocą jasnego pigmentu.

Po kilku wizytach zauważysz znaczną poprawę - włoski będą jaśniejsze. Możesz też usunąć makijaż za pomocą specjalnego lasera.

Sprawdź też, jak zmyć hennę z brwi oraz jak pielęgnować brwi po makijażu permanentnym.

Zagłosuj

Lubisz mocny makijaż?

Liczba głosów:

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów