Domowy sposób na mocne i lśniące włosy. Jest tani i skuteczny!

Julita Buczek 17.03.2020
włosy mocne i silne
Fotografia: Shutterstock

Przekonajcie się, jak sprawić by wasze włosy były zregenerowane i znacznie mocniejsze. Dzięki tej prostej radzie znowu będziecie mieć gęste włosy!

Coraz więcej kobiet skarży się na słabe i wypadające włosy. Okazuje się, że w bardzo łatwy sposób można sprawić, żeby kondycja włosów znacznie się podreperowała.

W sieci znajdziecie wiele sposobów na regenerację zniszczonych włosów, jednak tylko jeden sposób okaże się zbawienny.

Domowy i tani sposób na silne włosy

Bardzo duży wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu ma dieta. Szczególny wpływ ma na nasze włosy. To jak dbamy o naszą sylwetkę od wewnątrz, ma duży wpływ na to, co później widzimy w lustrze. Okazuje się, że aby mieć silne włosy i paznokcie należy pić sok z marchwi. Częste spożywanie koktajlu z marchewki sprawi, że nasze włosy staną się odżywione i znacznie mocniejsze. Wszystko przez dużą zawartość witamin i składników odżywczych. Potas, żelazo, fosfor czy witamina A to tylko część składu marchwi.

Pierwsze efekt regularnego picia soku z marchwi (ok. 200ml dziennie) zauważymy już po dwóch tygodniach. Warto jednak pamiętać, o tym aby nie przesadzić z przyjmowaniem witaminy A, jej nadmiar może uszkodzić wątrobę.

Wypróbujecie nasz sposób na piękne i mocne włosy?

Zobacz także: Odkurzacz do wągrów - gadżet do usawania zaskórników. Czy warto go stosować?

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

1. Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów