Użyła chusteczek do demakijażu, które oszpeciły jej skórę. Pokazała zdjęcia

Anna Respondek 01.06.2018
Jaimie Potts
Fotografia: Facebook/jaimie.potts.9

Chusteczki do demakijażu popularnej firmy wywołały silną reakcję alergiczną, która zajęła sporą powierzchnię skóry. 

Kupując nowe kosmetyki, przed nałożeniem ich na twarz, warto zawsze sprawdzić, czy przypadkiem nie mamy uczulenia na któryś ze składników. Dotyczy to tak samo podkładów czy mascar, jak i chusteczek do demakijażu. 

Zobacz także: Aniołki Victoria's Secret się z nim nie rozstają. Kosmetyk z naszego dzieciństwa

Dotkliwie przekonała się o tym Allysa, której historię opisała na Facebooku koleżanka Jaimie Potts. Allysa już od ponad miesiąca używała chusteczek do demakijażu marki Neutrogena. Jednak po otwarciu nowej paczki i zmyciu makijażu stało się coś bardzo niebezpiecznego. Dziewczyna doznała silnej reakcji alergicznej i na jej twarzy i szyi pojawiły się czerwone bąble i plamy, które zajęły sporą część skóry. 

Nie używajcie tych chusteczek do demakijażu! Allysa używała ich przez miesiąc, ale wczoraj otworzyła nową paczkę i stało się to. Weszłyśmy na stronę Neutrogeny i znalazłyśmy dużo podobnych opinii. Dzielę się tym, aby nie przydarzyło się to nikomu innemu - napisała. 

Marka nie wydała oficjalnego oświadczenia, jednak producenci poprosili o kontakt na specjalny numer wszystkie osoby, które doznały reakcji alergicznej. Dzięki temu specjaliści mają dowiedzieć się, który składnik wywołuje takie powikłania. 

Zobacz także: Cytrynowy make-up. To gorący trend, który pokochały gwiazdy

chuste
Fotografia: facebook/jaimie.potts.9

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów