Boisz się nieudanego tatuażu? Ta aplikacja cię przed nim uchroni

Paulina Szestowicka
Aplikacja Ink Hunter
Fotografia: East News

Decyzja o wyborze wzoru powinna być bardzo dobrze przemyślana. Teraz może w tym pomóc aplikacja Ink Hunter, która pokazuje, jak dany motyw będzie wyglądał na naszym ciele.

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu myślał o zrobieniu sobie tatuażu. Jednak nie mamy pewności, czy taki rysunek będzie się dobrze prezentował na naszej skórze. Powstała aplikacja, dzięki której możemy zobaczyć, jak będzie wyglądał wybrany przez nas projekt jeszcze zanim udamy się do studia tatuażu.

Zobacz także: Symbole na tatuaż idealne dla Ciebie!

Aplikacja Ink Hunter jest niezwykle prosta w obsłudze. Wystarczy załadować własny szkic lub wybrać jeden z gotowych. Następnie markerem zaznaczyć na ciele miejsce, w którym chcielibyśmy mieć tatuaż, przyłożyć telefon z uruchomioną aplikacją i zobaczyć efekt. Aplikacja dzięki odpowiednim algorytmom wykona cyfrowy projekt i zobrazuje, jak będzie on wyglądał na naszej ręce, nodze a nawet plecach

Aplikacja Ink Hunter
Fotografia: www.inkhunter.tattoo

Jeżeli nie jesteśmy w stanie sami ocenić, czy wzór do nas pasuje, wizualizację z aplikacji możemy przesłać do wybranych mediów społecznościowych. W taki sposób zapytamy znajomych, czy warto zrobić taki tatuaż. Oczywiście należy pamiętać, że jest to jedynie wizualizacja, a efekt końcowy w dużej mierze zależy od osoby, która będzie nanosić motyw na nasze ciało.  

Aplikacja została napisana przez ukraińskich programistów. Twórcy zapewniają, że będzie ona na bieżąco aktualizowana o nowe wzory tatuaży. Co tydzień dodawane będą kolejne szkice tatuaży. Ink Hunter można ściągnąć bezpłatnie na systemy iOS. Niedługo ma być dostępna także na telefony z Androidem oraz Windows Phone.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów
Attribute Type Value
0 string '/Uroda-i-Moda/Shopping/Ksiezna-Meghan-w-sukience-z-sieciowki-13475'
1 string '/Uroda-i-Moda/Paznokcie/Paznokcie-tytanowe-wlasciwosci-cena-jak-je-zrobic-7911'
2 string '/Uroda-i-Moda/Paznokcie/Paznokcie-na-sylwestra-trendy-2018-2019-12039'
3 string '/Uroda-i-Moda/Shopping/Anna-Lewandowska-w-kurtce-z-sieciowki-za-199-zl-13309'
4 string '/Uroda-i-Moda/Pielegnacja/Lifting-rzes-na-czym-polega-efekty-cena-9540'
5 string '/Uroda-i-Moda/Pielegnacja/Kolagen-do-picia-opinie-skutki-uboczne-zastosowanie-7814'
6 string '/Uroda-i-Moda/Fryzury/Sprawdzone-sposoby-na-geste-wlosy-8421'