18.05.2018 11:59

Blogerka praktycznie straciła rzęsy. Odrosły jej dzięki popularnemu serum

Znana blogerka pokazała zdjęcie "przed" kuracją i "po" niej. Trzeba przyznać, że efekty robią wrażenie. 

Kitulec

Fotografia: Instagram/kitulec

Każda kobieta marzy o długich i zalotnie podkręconych rzęsach. Niestety nie wszystkie z nas zostały hojnie obdarzone przez naturę, często również różne choroby, takie jak na przykład niedoczynność tarczycy, mogą powodować łamanie się rzęs i wzmożone wypadanie.

Zobacz także: Płatki kosmetyczne niszczą skórę

O swojej historii postanowiła opowiedzieć znana blogerka, która na Instagramie opublikowała długi wpis. Kitulec pokazała zdjęcia, na których widać jej osłabione rzęsy. Dziewczyna postanowiła coś zrobić z tym faktem i kupiła popularne serum do rzęs marki Biotebal. W sieci pokazała, jaka zmiana nastąpiła po 4 miesiącach regularnego stosowania. 

"

Pierwsze zdjęcie ukazuje stan obecny moich rzęs, robiłam foto z końcem kwietnia, a więc po około 4 miesiącach używania dzień w dzień odżywki. Jestem systematyczna, nie zapominam o niej przed snem.  Kolejne foto pokazuje efekt który miałam po około miesiącu używania odżywki, ostanie foto to efekt po tygodniu - wyjaśniła.  "

Dziewczyna przyznała, że nie ma zdjęcia, na którym widać by było rzęsy przed użyciem kosmetyku po raz pierwszy, jednak zapewniła, że były one w dużo gorszym stanie niż po tygodniu używania serum.

"

Nie mam, ani nie miałam, żadnego uczulenia, swędzenia, łzawienia, podrażnienia itp. Moje oczy nie są wrażliwe. Stosuje preparat tak jak producent na ulotce przykazał. Pamiętajcie o tym, ze nie u każdego odzywka musi się sprawdzić, tak samo nie każde oczy będą tolerować takie preparaty. Jeżeli zaczniecie używać jakiejkolwiek odżywki tego typu i zobaczycie, ze dzieje się coś niepokojącego, to taki preparat natychmiast odstawiamy - przestrzegła czytelniczki. "

Trzeba przyznać, że zmiana robi wrażenie. 

Zobacz także: Megan Fox pokazała zdjęcie dzieci. "Moi synowie to dziewczynki"

Czy masz długie rzęsy?

Autor: Anna Respondek

Tagi: