Beauty Days 2018 – wielkie święto piękna w Ptak Warsaw Expo!

Weronika Domoradzka 21.09.2018
Beauty Days 2018 – wielkie święto piękna w Ptak Warsaw Expo!
Fotografia: Materiały prasowe

Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days (21-23.09.2018) to największe w Europie Centralnej i jedyne w Polsce wydarzenie integrujące całą branżę kosmetyczną. Firmy zaprezentują się w kilku strefach.

Trzydniowe Beauty Days łączą formułę B2B i B2C - skupiając profesjonalistów i wszystkich miłośników piękna.

Dla sektora B2B przygotowano szereg wydarzeń branżowych. Wystawcy mogą wziąć udział w programie hosted buyers adresowanym do właścicieli i kadry zarządzającej salonami kosmetycznymi, fryzjerskimi, SPA oraz sieci handlowych i drogerii. Odwiedzający wezmą udział w dedykowanych warsztatach oraz spotkaniach z Wystawcami. Beauty Days to jedyne targi w Polsce, na których są pawilony narodowe z przedstawicielami firm i organizacji m.in. z Włoch, Turcji, Francji, Niemiec, Chin, Czech, Rosji, Ukrainy i Korei.

Dla sektora B2C przygotowano wiele atrakcji w strefie SHOW, a wśród nich m. in. bicie Rekordu Guinnessa przez Kajetana Górę w kategorii Najwyższa fryzura, pokazy najciekawszych marek oraz spotkania z gwiazdami. Gośćmi specjalnymi Targów będą m. in. Maja Sablewska, Magdalena Pieczonka oraz WS Academy Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt.

Dlaczego warto?

Poznaj nowe firmy - Poznaj firmy z Polski i zagranicy, które po raz pierwszy wystawiają się w Polsce i wchodzą na nasz rynek. Nie spotkasz ich na innych targach ani w sieciach handlowych!

Strefa koreańskiej pielęgnacji - Dowiedz się jak zatrzymać swoje piękno na dłużej.

Podnieś swoje kwalifikacje - Skorzystaj z bezpłatnych warsztatów i szkoleń z najlepszymi ekspertami.

Znakomity dojazd i parking - Na Targi dojedziesz bezpłatnym autobusem z Centrum Warszawy lub samochodem. Bezpłatny parking na 15 000 pojazdów bezpośrednio przy halach wystawienniczych.

Wydarzenia towarzyszące

Ogólnopolski Plebiscyt Beauty Point

Targi Beauty Days są organizatorem Plebiscytu Beauty Point, w którym internauci wybrali najlepsze salony w kategoriach:

* salon kosmetyczny

* salon fryzjerski

* salon manicure

* Day Spa

Salony były zgłaszane do udziału w Plebiscycie zarówno przez ich właścicieli jak i Klientów. Głosowanie na najlepszy Beauty Point odbyło się na stronie beautydays.pl.

Beauty Days Blogger

Prowadzisz profil na Instagramie, facebooku lub kanał na YouTube?

Weź udział w największym spotkaniu Influencerów urodowych w Polsce!

To tylko 3 proste kroki!

Krok 1: Śledź profil @targi_beauty_days

Krok 2: Pokaż nam swoją beauty pasję! Publikuj na facebooku lub instagramie zdjęcia z #beautydaysblogger i #beautydays

Krok 3: Wypełnij zgłoszenie na beautydays.pl

Weź udział w dedykowanych warsztatach i odbierz prezenty od najlepszych marek!

Konkurs Złoty Lotos

Celem konkursu jest promocja wyrobów, technologii, urządzeń oraz usług mających zastosowanie w branży beauty.

Wystawcy mogli zgłaszać produkty do 30 czerwca 2018 roku. W sierpniu opublikowana została lista laureatów, którzy mogą umieszczać wizerunek lotosu na wyróżnionych produktach.

Nagrody specjalne:

Złoty Lotos 2018 – Wybór Konsumenta.

Złoty Lotos by Beauty Days Blogger - influencerzy przyznają nagrody specjalne dla najlepszych produktów eksponowanych podczas Targów w kategoriach:

* makijaż

* włosy

* paznokcie

* pielęgnacja

* eko

Uroczyste wręczenie statuetek odbędzie się podczas Targów.

International Barber Battle i Strefa Brodaczy

W dniach 21-23 września 2018 Ptak Warsaw Expo stanie się europejską stolicą fryzjerstwa męskiego, wąsa, brody oraz mody. Na powierzchni ponad 1 000 m2 będzie można poznać ofertę wiodących producentów profesjonalnego sprzętu, kosmetyków i akcesoriów do włosów oraz brody. W Strefie Brodaczy odwiedzający spotkają się z mistrzami fryzjerstwa męskiego, wezmą udział w bezpłatnych szkoleniach, kupią najlepsze kosmetyki dla mężczyzn, wygrają cenne nagrody w konkursach czy oddać się w ręce profesjonalnych barberów. Profesjonaliści zmierzą się w International Barber Battle, która składać się będzie z trzech rund: eliminacje, bitwa na ringu i wielki finał na scenie głównej wydarzenia. Pula nagród o wartości 50 000 zł! Zmagania będzie oceniać Jury w składzie: Adam Szulc, Lady Barber, Kamil Turlej, Łukasz Janik, Mateusz „Delma” Poznański, Petit Pati oraz gość specjalny Darryn Pitman.

 

Wszystkie szczegóły imprezy znajdziecie na stronie beautydays.pl

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów