Crystal Nails - to najmodniejsze paznokcie na Instagramie!

Zuzanna Morska 17.01.2020
Modne paznokcie
Fotografia: Shutterstock

Wygląda na to, że początek nowego roku upłynie miłośniczkom modnych manicure pod znakiem... "Crystal Nails"! Zobaczcie, jak wyglądają te paznokcie.

Wygląda na to, że początek nowego roku upłynie miłośniczkom modnych manicure pod znakiem... "Crystal Nails"! Zobaczcie, jak wyglądają te paznokcie.

Początek nowego roku oznacza także pojawienie się zupełnie nowych trendów. 2019 rok upłynął nam pod znakiem różnorodności. Nosiłyśmy paznokcie "Seaglass Nails", a pod koniec roku pokochałyśmy "Confetti Nails", które nadawały się nie tylko na zabawę sylwestrową.

Jakie trendy wkradły się do serc miłośniczek modnego manicure w pierwszych miesiącach 2020 roku? Sami zobaczcie!

Trendy paznokcie 2020: Crystal Nails

Modnym i efektownym manicure w 2020 roku są tzw. "Crystal Nails". Wystarczy zajrzeć na Instagrama, z którego wiele osób z całego świata czerpie modowe inspiracje. To właśnie tutaj pod tym hasztagiem znajdziemy prawie 600 tys. zdjęć!

Autorką manicure "Crystal Nails" jest manikiurzystka Jen Seales. To właśnie ona pochwaliła się swoim dziełem w sieci i od razu zdobyła sympatię tysięcy kobiet. Kryształowy manicure wygląda obłędnie, ale jego przygotowanie zajmuje chwilę czasu. Profesjonalistom zrobienie "Crystal Nails" zajmuje nawet kilak godzin.

Najlepiej tego typu manicure prezentuje się na długich paznokciach, ale również krótkie paznokcie go "obronią". Wystarczy wtedy użyć mniej zdobień, a efekt i tak będzie piorunujący. Jak wyglądają "Crystal Nails" i jak je zrobić? Zobaczcie.

Jak dbasz o swoją skórę? Jej pielęgnacja nie należy do najłatwiejszych i często popełniamy w niej błędy! Które najczęściej? Zobaczcie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów