Skittles Nails - najmodniejsze paznokcie na jesień 2019!

Paulina Ermel 03.09.2019
Kolorowe paznokcie
Fotografia: Shutterstock

Szukasz sposobu na urozmaicenie jesiennych stylizacji? Wypróbuj manicure o nazwie "skittles nails"! Uzupełni strój i przyciągnie wzrok każdego!

Jesienią wyciągamy z szaf swetry, płaszcze i długie spodnie. Lekkie mokasyny zamieniamy na botki i dobieramy do nich akcesoria w nieco ciemniejszych i bardziej stonowanych barwach.

Nie oznacza to jednak, że o tej porze roku obronią się tylko czernie, biele i kolory ziemi! Lubisz minimalistyczne stroje, ale szukasz akcentu, który mógłby je "rozweselić"? Postaw na "skittles nails"!

Trendy paznokcie 2019: skittles nails

Jesienią 2019 roku królują tzw. skittles nails. Jak możecie się domyślić, jest to manicure, który wygląda dokładnie jak kultowe cukierki Skittles. Takie paznokcie można zrobić w bardzo prosty sposób - wystarczy zaopatrzyć się w 5 lakierów o różnych, ale soczystych i wyrazistych kolorach.

Najlepiej wykonać taki manicure, wykorzystując do tego kolory: żółty, pomarańczowy, czerwony, fioletowy, zielony i różowy.

"Skittles nails" podbijają już instagramowe profile miłośniczek mody. To manicure, który urozmaici każdą stylizację - w tym tę o stonowanych barwach.

Od kilku sezonów nosimy głównie dopasowane spodnie rurki. Jednak w tym roku notujemy wielki powrót... dzwonów! Jakie są najmodniejsze dzwony w tym sezonie i jak je nosimy? Zobaczcie.         

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów