To najgorętszy manicure lata 2020. Zobacz, jak wygląda "łąka na paznokciach"

Zuzanna Morska 19.06.2020
Paznokcie na lato
Fotografia: Shutterstock

Wygląda efektownie i jest niezwykle oryginalny. Wypróbujcie łąkę na paznokciach u siebie!

Tego lata po raz kolejny powracamy do neonowych paznokci, manicure w kolorach tęczy i do zdobień w postaci stokrotek na płytce paznokcia. Każdy z tych sposobów malowania paznokci wykonacie szybko w domu i z pewnością każdy z nich podkręci wasze letnie stylizacje.

Jednak to nie ten manicure pobija serca miłośniczek mody. Portal Elle wytypował w tym roku zupełnie inny trend - mowa o "łące na paznokciach". Kto go wymyślił i jak wygląda? Musicie to zobaczyć!

Trendy manicure 2020: łąka na paznokciach

Na czym polega manicure "łąka na paznokciach"? Wylansowała go właścicielka jednego z warszawskich salonów kosmetycznych - Olga Urbanowicz z Nailed It.

Tego typu manicure nawiązuje do trendów, które królowały już pod koniec lat 90. Wówczas cieszył się on popularnością wśród klientek salonów kosmetycznych. Teraz na dobre powrócił.

Jak wyglądają "łąkowe paznokcie"? To nic innego, jak manicure, w którym na płytkę paznokcia nakładamy suszone kwiaty w wersji mini, a następnie pokrywamy je warstwą bezbarwnego lakieru lub utwardzacza!

Tai manicure można wykonać nakładając kwiatki na każdy paznokieć, ale świetnie też będzie wyglądał, jak nałożymy je tylko na co którąś płytkę.

Jak wam się podoba? Poniżej przedstawiamy inspirację znalezioną w mediach społecznościowych.

Masz ochotę na manicure z wzorkami, ale "łąka na paznokciach" cię nie przekonuje? Zobacz, co jeszcze możesz na nich wyczarować!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów