Confetti Nails - najmodniejsze paznokcie na sylwestra i końcówkę roku!

Paulina Ermel 23.12.2019
Confetti Nails
Fotografia: Shutterstock

Zastanawiasz się, jak podkręcić sylwestrowy look? Postaw na oryginalne paznokcie! Zobacz, jak wyglądają Confetti Nails, które królują w tym roku!

Impreza sylwestrowa wymaga odpowiedniego przygotowania. To jedyna noc w roku, kiedy chcemy wyglądać naprawdę wyjątkowo. Dlatego prócz oryginalnej kreacji, ładnie ułożonych włosów i pięknego makijażu, powinniśmy zaprezentować równie ładny manicure!

Jakie paznokcie sylwestrowe królują pod koniec 2019 roku? To tzw. Confetti Nails! Zobaczcie, jak wyglądają!

Trendy manicure 2019/2020: confetti nails

W tym sezonie królują tzw. Confetti Nails. To ukłon w stronę miłośniczek minimalizmu, ale jednocześnie oryginalnych rozwiązań. Dotychczas zabawa sylwestrowa wiązała się dla nas z takimi trendami, jak wszechobecny srebrny kolor, brokat, cekiny. A teraz upłynie pod znakiem konfetti. 

W jaki sposób zrobić Confetti Nails? Wystarczy pokryć płytkę paznokcia przezroczystym lakierem, a następnie nałożyć na paznokieć kilka drobinek konfetti. Można to zrobić na każdym paznokci, na co drugiej płytce albo na jednym paznokciu u każdej dłoni.

Bez względu na to, którą opcję wybierzemy, takie paznokcie z pewnością sprawdzą się na imprezie sylwestrowej! Oto kilka inspiracji. 

Jeżeli nie podobają ci się Confetti Nails, wypróbuj inny manicure na sylwestra! Oto propozycje, które przygotowaliśmy specjalnie dla ciebie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów