Oto najmodniejszy kolor paznokci na wiosnę i lato 2020! Wygląda bajkowo

Zuzanna Morska 04.05.2020
Manicure
Fotografia: Shutterstock

Wygląda na to, że pastelowe kolory znów wracają do łask. Jeden z takich odcieni będzie królował wiosną i latem 2020. Musimy przyznać, że nam bardzo przypadł do gustu!

Jeszcze do niedawna modne były paznokcie w geometryczne wzory albo takie, które wyglądem przypominały kwarc. Teraz jednak do łask wracają niby proste, a jednocześnie niezwykle oryginalne kolory.

Jakie paznokcie będą królowały wiosną i latem 2020? Ten odcień na pewno was zachwyci!

Trendy 2020: jasnofioletowy manicure

Wiosną i latem 2020 stawiamy na minimalizm, ale w nowoczesnym wydaniu. Dlatego znów będziemy malować paznokcie na jednolity kolor. Jeszcze do niedawna modne były kropeczki, wzory i ciekawe faktury. Teraz jednak wystarczy jednolity odcień. Jednak ten konkretny odcień!

Ciepłe miesiące 2020 roku upłyną nam bowiem pod znakiem manicure w kolorze jasnofioletowym! To tak naprawdę lekka wariacja na temat naturalnych paznokci w kolorach cielistym bądź jasnoróżowym. Manicure, jaki nosimy wiosną i latem 2020 powinien być w odcieniu tak jasnego fioletu, że z daleka może wyglądać nawet jak jasnoróżowa, naturalna płytka.

Instagram już oszalał na punkcie tego manicure, a to dlatego, że nada się on na wiele okazji, urozmaici każdą stylizację, a jednocześnie nie jest zbyt ostentacyjny.

Jak wam się podoba? Oto garść inspiracji.

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!    

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów