Ta dziewczyna lubiła przedłużać paznokcie. Omal nie straciła kciuka!

Julita Buczek 19.04.2019
paznokcie akrylowe
Fotografia: Shutterstock

Historia tej kobiety może przyprawiać o ciarki, jednak jest też dobrą przestrogą dla innych, które lubią przedłużać swoje paznokcie.

Lowri-Anne Wilson bardzo lubiła chodzić do salonów kosmetycznych i przedłużać swoje paznokcie. Brytyjka robiła to regularnie, niestety pech chciał, że trafiła na miejsce, w którym panowały dość niehigieniczne warunki. Wilson nie sprawdziła dokładnie lokalu, do którego się wybrała i po wizycie czekała na nią niezbyt udana niespodzianka.

Zobacz także: Jak szybko zapuścić paznokcie? Poznaj kilka sprawdzonych trików!

Dziewczyna omal nie straciła kciuka

Brytyjka już w trakcie zabiegu w pechowym salonie czuła, że coś jest nie tak. Okazało się, że już w trakcie usługi pod paznokciem tworzył się ropień. W późniejszym wpisie na swoim koncie na Facebooku oznajmiła, że ból był tak silny, że wolałaby przeżyć kolejny poród niż powtórzyć sytuację z paznokciem. Dziewczyna szybko pojechała do szpitala, gdzie lekarze zadecydowali o natychmiastowym usunięciu ropnia oraz paznokcia. Powiedzieli jej również, że jeśli zwlekałaby z przyjazdem na izbę przyjęć, czekałaby ją amputacja kciuka.

Palec nagle zaczął mi puchnąć. Lekarz powiedział, że muszę wrócić do salonu, który zafundował mi takie atrakcje i poprosić o usunięcie akrylowego paznokcia. Odmówili jej jakiejkolwiek pomocy. Wróciłam do szpitala, gdzie zgodzili się go zdjąć. Zdjęcie rentgenowskie wyglądało fatalnie. Obecnie muszę przyjmować antybiotyki, który nie działają aż tak dobrze - wyjawiła w rozmowie z dailymail.com.

Historia Lowri-Anne pokazuje, że należy dokładnie sprawdzić salon kosmetyczny przed pierwszą wizytą. Robicie to?

Zobacz także: Jak uratować złamany paznokieć?

Lubisz malować paznokcie? Mamy coś specjalnie dla ciebie. Poznaj najciekawsze wzorki, które zagwarantują ci oryginalny manicure!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów