22.05.2018 10:27

Meghan zadbała o idealny manicure. Ten lakier sprzedaje się co 2 sekundy!

Na dłonie Meghan patrzył cały świat! Z tej okazji wybrała lakier, który kochają kobiety na całym świecie, w tym królowa! Naszym zdaniem - idealnie.

Meghan Markle macha do poddanych podczas przejazdu z kościoła na zamek po ślubie z Harrym

Fotografia: Instagram/Kensington Palace

Każda panna młoda stara się dbać o to, żeby wyglądać pięknie tego wyjątkowego dnia. Podobnie było z Meghan Markle, która w dniu ślubu z księciem Harrym zachwyciła wyglądem. W związku z tym, że patrzyły na nią oczy ludzi z całego świata, musiała zadbać o każdy szczegół. Przede wszystkim o piękne paznokcie, na które patrzyli wszyscy, gdy z Harrym wymieniali się obrączkami.

Zobacz także: Oficjalne zdjęcia ślubne Harry'ego i Meghan! Jedno jest wyjątkowe

Meghan zadbała o to, żeby jej manicure był perfekcyjny. Okazuje się, że świeżo upieczona księżna Sussex postawiła na jeden z najpopularniejszych lakierów na świecie. Sprzedaje się co 2 sekundy i uwielbiany jest przez wiele kobiet, w tym samą królową Elżbietę II.

Ślubny manicure Meghan Markle

Księżna Meghan w dniu ślubu postawiła na lakier marki Essie o nazwie "Ballet Slippers", czyli "baletki". Ten kolor właścicielka marki stworzyła w 1982 roku, przelewając swoje wspomnienia do małej buteleczki z lakierem. Wszystko dlatego, że jako dziecko uczęszczała na lekcje baletu, a po każdych zajęciach mama zabierała ją na manicure. W ten sposób powstał odcień przypominający kolor jej baletek.

Zobacz także: Janachowska ostro skrytykowała ślubny wygląd Meghan. Co się jej nie spodobało?

Trzeba przyznać, że ten kolor paznokci jest bardzo kobiecy. Nic więc dziwnego, że chętnie sięgają po niego panny młode i członkinie rodzin królewskich. A manicure Meghan był piękny. Księżna miała krótko obcięte paznokcie, co dodało im świeżości. Naszym zdaniem – strzał w dziesiątkę!

Ślubny manicure Meghan Markle podczas zakładania obrączki

Fotografia: EAST NEWS

Ślubny manicure Meghan Markle

Fotografia: EAST NEWS

Zobaczcie w poniższej galerii, jak prezentowali się goście Meghan i Harry'ego:

Podoba ci się kolor paznokci Meghan?

Autor: Katarzyna Leszczyńska