Rose Quartz Nails. Poznajcie najpopularniejszy manicure wiosny i lata!

Paulina Ermel 31.05.2019
Manicure
Fotografia: Shutterstock

To najmodniejsze paznokcie letnich miesięcy tego roku! Zobaczcie, jak wygląda manicure przypominający różowy kwarc.

Wiosną i latem przeważnie wymieniamy szare i czarne elementy naszej garderoby na te pastelowe i jasne. Chętniej sięgamy po zwiewne, lekkie materiały. A do nich powinniśmy też dopasować manicure. Jakie trendy w malowaniu paznokci obowiązują wiosną i latem 2019 roku? Zobaczcie.

Rose Quartz Nails - najpopularniejszy manicure wiosny i lata 2019

Najpopularniejszy manicure wiosny i lata 2019 to Rose Quartz Nails. Dosłownie oznacza to paznokcie wyglądające jak różowy kwarc. W praktyce jest to elegancki manicure, który sprawdzi się podczas wielu różnych okazji.

Taki manicure można spokojnie nosić do pracy, na imprezę, ale też na ślub i wesele. Rose Quartz Nails to paznokcie, które przypominają wypolerowane kryształki różowego kwarcu. Taki manicure wygląda świetnie zarówno wtedy, kiedy pomalujemy w ten sposób wszystkie paznokcie, ale również wtedy, kiedy pomalujemy tak jedną bądź dwie płytki paznokci u każdej dłoni.

Na Instagramie znajdziemy wiele inspiracji dotyczących tego, jak wykonać Rose Quartz Nails i jak je urozmaicić. Jak wam się podoba taki manicure? Pamiętajcie, że odpowiednio trwały efekt osiągniecie dopiero wtedy, kiedy wykonacie ten manicure metodą hybrydową.

Zanim pomalujesz paznokcie, musisz o nie odpowiednio zadbać. Poznaj najpierw 10 sprawdzonych sposobów na piękne paznokcie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów