Złoty manicure stał się hitem tej jesieni! Zobacz najciekawsze pomysły i zainspiruj się

Malwina Wasilewska 15.09.2020
złoty manicure
Fotografia: Shutterstock

Wśród najnowszych trendów w manicure największą furorę robią ostatnio złote paznokcie. Zainspirujcie się najciekawszymi pomysłami!

Złoty manicure stał się tej jesieni prawdziwym hitem w stylizacji paznokci. Niektóre z nas stawiają na wyrazisty efekt złotej tafli lub płytki ozdobione dużą ilością złocistego brokatu. Inne zaś wolą delikatne muśnięcie złotem. Poniżej przedstawiamy kilka najciekawszych pomysłów.

Złoty manicure - nowy trend w stylizacji paznokci

Jeśli lubisz ekstrawagancję i jesteś odważna, złoty manicure będzie dla ciebie strzałem w dziesiątkę. Znane influencerki prześcigają się w wymyślaniu kolejnych ciekawych stylizacji paznokci z dodatkiem złota. W tym sezonie nie bój się zaszaleć!

Jeśli lubisz złoto w małych ilościach, postaw na drobne złote zdobienia na płytkach. Czasami wystarczy złoty pasek lub np. drobny złoty kwiatek na środku płytki. Możesz też postawić na mocniejszy efekt. Decyzja należy do ciebie. Poniżej pokazujemy kilka najciekawszych wariacji na temat złotego manicure. Wybierz tę wersję, która podoba ci się najbardziej.

Chcesz wypróbować oryginalny manicure? Postaw na wzorki!  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów