KFC wprowadza do sprzedaży smakowe lakiery do paznokci

Paulina Szestowicka 05.05.2016
KFC Lakier do paznokci
Fotografia: materiały prasowe

To propozycja zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. 

Są rzeczy, które nie śniły się filozofom, a jednocześnie zapłacimy za nie kartą mastercard. Na pewno należą do nich smakowe lakiery do paznokci marki KFC

Trudno uwierzyć, ale znana sieć restauracji fast food wprowadziła do sprzedaży dwa lakiery, które smakują jak kurczaki. "Finger Lickin' Good" są dostępne w wersji pikantnej i klasycznej. Każda buteleczka to kompozycja 11 sekretnych składników, które różnią się także kolorem.

Smakowe lakiery do paznokci KFC
Fotografia: materiały prasowe

Smakowe lakiery do paznokci KFC

Na pierwszy rzut oka lakiery nie różnią się niczym od tych, które znaliśmy dotychczas. Żeby przekonać się, że to produkt marki KFC, musimy po prostu… spróbować. 

Nasi klienci teraz mogą pomalować paznokcie ulubionym smakiem dokładnie tak, jak to robią tradycyjnym lakierem, a potem mogą lizać, lizać i lizać - czytamy w oficjalnym oświadczeniu marki.

Wprowadzenie nietypowego produktu do oferty jest pomysłem agencji reklamowej Ogilvy & Mather, która obsługuje KFC. Ich zdaniem zabawny asortyment powinien przypaść do gustu klientom w Hongkongu. Lakiery do paznokci są promowane przez ciekawy spot reklamowy, który może nie smakuje, ale jest utrzymany w kolorystyce kurczaków. 

Smakowe lakiery do paznokci KFC
Fotografia: materiały prasowe

Smakowe lakiery do paznokci KFC

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów