Jak działa drukarka do paznokci? Zobacz, czy warto ją wypróbować!

Zuzanna Morska 28.04.2020
Paznokcie
Fotografia: Shutterstock

Piękne i zadbane dłonie, a także paznokcie to ozdoba każdej kobiety. A co jeśli nie lubisz poświęcać czasu na manicure? Wypróbuj sprzęt, jakim jest drukarka do paznokci! Zobacz, jak działa i czy warto w nią zainwestować.

Chcesz mieć efektowny i trwały manicure, a nie masz czasu na malowanie paznokci? Wypróbuj koniecznie nowoczesne urządzenie, jakim jest drukarka do paznokci. Ten sprytny sprzęt zyskuje coraz większą popularność. I nie ma się co dziwić - dzięki niemu wyczarujesz na płytce paznokcia wzory, o jakich wcześniej mogłaś pomarzyć.

Jak działa drukarka do paznokci i czy warto zainwestować w taką do domu? Zebraliśmy dla was najważniejsze informacje.

Drukarka do paznokci - co to jest

Drukarka do paznokci jest to przenośne urządzenie, którego zadaniem jest nadrukowanie na płytce paznokcia wybranego przez ciebie wzoru. To inteligentne urządzenie, które może zeskanować sobie za pomocą smartfona dany obrazek, a następnie dokładnie wykonać go na paznokciu.

Wygląda więc na to, że drukarka do paznokci to sprzęt, który sprawdzi się przede wszystkim wśród wymagających kobiet - takich, które uwielbiają misterne i oryginalne wzory. Jest to też doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą poświęcać czasu na robienie manicure lub zwyczajnie tego czasu nie mają.

Warto jednak zaznaczyć, że choć samo tworzenie manicure za pomocą drukarki do paznokci odbywa się błyskawicznie, sprzęt ten jest dość drogi - trzeba za nieco zapłacić ok. 3 tys. zł.

Drukarka do paznokci - jak działa

Drukarka do paznokci działa tak jak zwykła drukarka. Z tą różnicą, że zamiast na papierze, drukuje wzory na płytce paznokcia. Trzeba najpierw taką płytkę odpowiednio przygotować, a dopiero później zacząć drukować na niej wzory.

Jak przygotować paznokcie zanim użyjemy drukarki do paznokci? Przede wszystkim nadajemy paznokciom odpowiedni kształt, odsuwamy skórki, a na sam koniec malujemy płytkę paznokcia na biało. Później zabezpieczamy je wałem okołopaznokciowym, który powinniśmy znaleźć w zestawie z drukarką do paznokci. Kiedy już to wszystko zrobimy, wkładamy palec do drukarki w wyznaczonym miejscu, a drukarka do paznokci drukuje wybrany przez nas wcześniej wzór. Po wykonaniu takiego manicure warto zabezpieczyć go utwardzaczem do paznokci. Całość takiego manicure trwa zaledwie kilka minut.

Korzystanie z drukarki do paznokci jest bardzo proste - posiada ona też łatwą instrukcję obsługi, w której opisane jest działanie krok po kroku.

Drukarka do paznokci - wady i zalety

Czy stosowanie drukarki do paznokci się opłaca? Zebraliśmy dla was wady i zalety korzystania z tego urządzenia.

Zalety:

  • błyskawiczny manicure
  • oryginalne i modne, wybrane przez nas wzory
  • trwałość - nadruk utrzyma się na płytce paznokcia nawet 20 dni
  • łatwa w obsłudze

Wady:

  • koszt - drukarka do paznokci kosztuje ok. 3 tys. zł
  • i tak trzeba przygotować płytkę paznokcia do zrobienia takiego wzoru

Jak widać, drukarka do paznokci ma wiele zalet, ale niestety też wad. Tylko od nas zależy, czy możemy pozwolić sobie na zakup kolejnego sprzętu elektronicznego w tej cenie i przede wszystkim, czy będziemy z niego korzystać, aby pieniądze się zwróciły. Jedno jest pewne - efekt, jaki uzyskamy, jest piorunujący.

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów