Dlaczego Kate Middleton nie maluje paznokci na czerwono? Ma ku temu ważny powód

Anna Respondek 23.10.2017
Kate Middleton
Fotografia: EAST NEWS

Czy to aż tak istotne?

Odkąd Kate Middleton została żoną księcia Williama, musi się poddawać rygorystycznym zasadom królewskiego dworu. Księżna od samego początku uznawana była za ikonę stylu. Miliony kobiet na całym świecie starają się naśladować jej ubiór, począwszy od ciekawych kreacji, a na butach i fryzurze kończąc. 

Kate podczas wszystkich uroczystości wygląda idealnie. Jej image jest dopracowany w każdym szczególe. Wiele kobiet zauważyło jednak, że Middleton nigdy nie maluje paznokci na kolor. Jej manicure jest zawsze perfekcyjny, choć na paznokciach księżnej można zobaczyć jedynie naturalne odcienie lakieru. Okazuje się, że związane jest to z etykietą i z tym, że tak wysoko postawionej osobie nie wypada prezentować rzucających się w oczy kolorów lakieru. O tej zasadzie poinformowało brytyjskie pismo dla kobiet "Marie Claire".  

Ponieważ bardzo trudno byłoby trafić z odpowiednim odcieniem, uczestnicząc w tak wielu wydarzeniach, Kate woli postawić na klasykę, która sprawdza się w każdej sytuacji. Z podobnym problemem boryka się również królowa Elżbieta, która od trzydziestu pięciu lat używa jednego koloru lakieru o nazwie ballet slippers marki Essie.   

A Wy, macie ulubiony kolor lakieru? ;)

EN_01284835_0012 (1)
Fotografia: EAST NEWS
EN_01284835_0012 (2)
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów