Trymer do brwi - co to jest i jak wybrać?

Julita Buczek 17.12.2019 AKTUALIZACJA: 19.12.2019
trymer do brwi
Fotografia: Shutterstock

Trymer do brwi to jeden z tych gadżetów, który przydaje się w kryzysowych sytuacjach. Sprawdź, gdzie kupić najlepszy i jak wybrać odpowiedni.

Trymer do brwi to proste urządzenie, które sprawdzi się wśród tych z was, którzy lubią dbać o siebie. Brwi to ważny element na naszej twarzy, dlatego powinniśmy zadbać również o niego. Dzięki odpowiednio wymodelowanym brwiom nasza twarz może zmienić swoją geometrię, a nam dodać uroku lub wręcz przeciwnie. Regulację brwi można wykonać za pomocą pęsety lub odpowiednio dobranego trymera.

Trymer do brwi

Trymer do brwi to mały przedmiot z rączką, który został zakończony ostrzem. Jest wyposażony w nakładkę, która ochrania nożyk, a także zapobiega skaleczeniom. Taki gadżet kosztuje od kilku do kilkudziesięciu złotych. Jedną z najpopularniejszych metod regulacji brwi jest pęseta. Niestety podrażnia ona skórę twarzy, a podczas usuwania włosków możemy czuć silny ból. Trymer do brwi to wygodna i szybka opcja, która sprawdzi się, kiedy chcemy zadbać o kondycję naszej skóry twarzy. Urządzenie może być używane zarówno przez kobiety, jak i panów.

Veet trymer

Elektryczny trymer Veet do twarzy i ciała sprawia, że usuwanie włosów nie było jeszcze nigdy tak proste. Dzięki delikatnym ruchom przycina i nadaje kształt włosom, a także nie podrażnia wrażliwych części ciała. Ostrza nie dotykają dlatego nie trzeba się martwić o skaleczenia. Zestaw zawiera specjalne akcesoria, które sprawią, że regulacja włosów będzie jeszcze bardziej precyzyjna.

Screenshot_2019-12-17 Veet Trymer do twarzy i ciała Sensitive Precision
Fotografia: materiały veet.pl

Trymer do brwi Rossmann

W sieci drogerii Rossmann prócz dużej ilości kosmetyków oraz produktów do pielęgnacji znajdziemy również inne gadżety. IDEENWELT to golarka kosmetyczna do usuwania owłosienia z twarzy. Dzięki odpowiednio dostosowanej ruchomej głowicy będzie jeszcze lepiej usuwać nadmierne włoski. W zestawie znajduje się dwustronna nakładka, dzięki której można regulować długość golonych włosków.

Screenshot_2019-12-17 IDEENWELT, golarka kosmetyczna, 1 szt Drogeria Rossmann pl
Fotografia: materiały rossmann.pl

Trymer do brwi - opinie

Trymer do brwi to świetna alternatywa dla innych metod regulacji oraz depilacji brwi, szczególnie sprawdzi się wśród osób, które mają mało czasu na skrupulatną pielęgnację swojej urody. Trzeba mieć jednak na uwadze to, że po zgoleniu włosków, odrastają one dość szybko. Oczywiście wszystko zależy od grubości włosa. Trymer do brwi warto mieć więc w sytuacjach awaryjnych.

Planujesz zakup trymera do brwi?

Zobacz także: Małgorzata Socha w modnych botkach z Monnari. Teraz kupicie je na wyprzedaży!

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

1. Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów