Tatuaże dla par - co warto wiedzieć? Zobacz najpiękniejsze inspiracje!

Julita Buczek 19.12.2019 AKTUALIZACJA: 23.01.2020
tatuaże dla par
Fotografia: Shutterstock

Tatuaże dla par kiedyś uważane były za szczyt kiczu, w nadchodzącym sezonie wracają do łask i to w pięknej formie. Te tatuaże dla par oraz zakochanych sprawią, że zapragniecie je mieć. Wzory są ponadczasowe i bardzo eleganckie.

Tatuaże dla par są coraz bardziej popularne. To świetny sposób na podkreślenie więzi, która łączy dwie bliskie sobie osoby. Jeśli chcecie zafundować sobie tego typu pamiątkę, nic nie stoi na przeszkodzie. Będzie to dowód waszej miłości i znak, który zostanie z wami do końca życia.

Tatuaże dla par i zakochanych - co warto wiedzieć?

Zanim wykonasz tatuaż dla par, musisz mieć pewność, że jesteś na niego gotowy. Tatuaże są trwałe i można usunąć je tylko za pomocą lasera. Zbieg jest dość drogi, dlatego warto wcześniej dokładnie przemyśleć, jaki wzór chcemy wykonać. Tatuaże z biegiem czasu blakną, a rozciągnięcia skóry mogą mieć wpływ na ich wygląd. Wybór odpowiedniego miejsca, gdzie będziemy chcieli wykonać tatuaż, również jest bardzo ważne. Przejrzyj ofertę salonów i zapoznaj się z pracami poszczególnych artystów. Jeśli masz wątpliwości, pytaj! Najlepiej porozmawiaj wcześniej z tatuatorem, który będzie wykonywać usługę.

Przed wykonaniem tatuażu należy odpowiednio się do niego przygotować. W dniu wykonania tatuażu należy zjeść coś pożywnego, dzięki temu nie będzie ryzyka omdlenia. Nie należy stosować środków przeciwbólowych i nie pić alkoholu.

Po wykonaniu interesującego nas wzoru tatuator zabezpiecza tatuaż specjalną maścią oraz folią, która można zdjąć dopiero po kilku godzinach. W domu sam smarujesz nowy tatuaż maścią i zakładasz na niego folię zabezpieczającą.

Do dwóch tygodni po wykonaniu tatuażu należy pamiętać o:

  • myciu tatuażu dwa razy dziennie mydłem antybakteryjnym,
  • używać balsamu, który nawilży skórę,
  • nieopalaniu się,
  • niezdrapywania strupków,
  • noszeniu luźnych ubrań.

Tatuaże dla par mogą być naprawdę świetnym pomysłem, kiedy chcecie pokazać światu swoją miłość. Niektórzy zakochani mają świetne pomysły, które dowodzą, że uczucie można wyrazić na wiele różnych sposobów. Tatuaż może dotyczyć wspólnego hobby czy wydarzenia, które miało na nas duży wpływ. Sprawdźcie, jakie według nas są najpiękniejsze i najbardziej inspirujące tatuaże dla dwojga.

Zastanawiasz się na wykonaniem tatuażu?

Zobacz także: 20 inspiracji na piękne tatuaże damskie! Najciekawsze wzory z Instagrama

Do tej artystki ustawiają się kolejki po tatuaż! Tworzy niezwykłe damskie tatuaże z motywem roślinnym.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów