Wybierz najlepszy pędzelek do brwi - co warto wiedzieć?

Julita Buczek 17.12.2019 AKTUALIZACJA: 19.12.2019
pędzelek do brwi
Fotografia: Shutterstock

Pędzelek do brwi powinien znaleźć się w kosmetyczce każdej kobiet. Dowiedz się, gdzie go kupić oraz jaki wybrać. Znalazłyśmy bardzo korzystne oferty!

Pędzelek do brwi to dodatek, który pozwala w wygodny sposób nałożyć kosmetyki do brwi.

Wosk, cienie oraz pomady do brwi będą nałożone w bardziej precyzyjny sposób niż dotychczas, co pozwoli na uzyskanie kształtu, który nas interesuje.

Sprawdź, które pędzle do brwi są według nas najlepsze do malowania brwi.

Pędzel do brwi - rodzaje

Precyzyjna aplikacja kosmetyków do brwi z pewnością jest marzeniem niejednej kobiety. Odpowiedni pędzelek z pewnością to ułatwi. W sklepach jest wiele różnych rodzajów pędzelków jak np.:

  • skośny pędzelek do brwi - tego typu gadżet sprawdzi się, kiedy będziemy chcieli podkreślić łuk brwiowy oraz odpowiednio go zaznaczyć,
  • podłużny pędzelek do brwi - podłużne pędzelki do brwi sprawdzą się wtedy, kiedy będziemy chcieli rozpocząć przygodę z konturowaniem. Wtedy należy nałożyć cienie do brwi w dwóch różnych kolorach (jaśniejszym oraz ciemniejszym),
  • pędzelki ze spiralnym grzebykiem - tego typu pędzel do brwi pomoże nam uzupełnić ubytki oraz ułożyć włoski. Pędzel ze spiralnym grzebieniem warto użyć do wyczesania nadmiaru produktu z łuku brwiowego.

Pędzelek do brwi Rossmann

Sieć drogerii Rossmann ma w swojej ofercie bardzo wiele produktów. Perfumy, cienie czy podkłady to tylko niewielka część asortymentu sklepu. W sklepach znajdziemy również akcesoria do makijażu, takie jak pędzle do makijażu.

ECONTOUR Brush Factory - pędzel do brwi, ok. 12 złotych

Screenshot_2019-12-17 ECONTOUR, Brush Factory, pędzel do brwi, 1 szt Drogeria Rossmann pl(1)
Fotografia: materiały rossmann.pl

Pędzelek do brwi Hebe

W sieci drogerii Hebe znajdziemy większość artykułów pielęgnacyjnych oraz gadżety do makijażu. Wśród bardzo dużej oferty znalazłyśmy również pędzelek do brwi, który świetnie sprawdzi się do ich stylizacji. 

Essence - pędzel do brwi, ok. 7 złotych

Screenshot_2019-12-17 Essence pędzel do brwi 1szt hebe pl
Fotografia: materiały hebe.pl

Pędzelek do brwi Hakuro

Pędzle Hakuro to cała gama potrzebnych do wykonania pięknego makijażu gadżetów. W sklepach znajdziemy pędzle do nakładania podkładu, różu, cieni, a nawet korektora. Pędzle Hakuro mają różnego rodzaju rozmiary oraz numery, przed zakupem odpowiedniego warto zapoznać się z ich znaczeniem.

pędzelek do brwi Hakuro - posiada odpowiednio przycięte na ukos włosie, które w dotyku jest bardzo miękkie. Stylizacja brwi dzięki temu gadżetowi staje się precyzyjna oraz bardzo prosta. Pędzelek do brwi Hakuro może służyć również do wykonania makijażu oka jak np. zrobienia kresek na powiekach. Koszt ok. 15 złotych

Screenshot_2019-12-17 H85 – pędzel do brwi i eyelinera - Szukaj w Google
Fotografia: materiały ezebra.pl

Pędzelek do brwi Inglot

Pędzelek do brwi Inglot jest połączeniem naturalnego i syntetycznego włosia. Dzięki odpowiedniemu ścięciu włosów świetnie sprawdzi się do nałożenia różnego typu produktów, jak np. cieni do powiek, wosku do brwi, konturówki do brwi czy konturówki do powiek. Koszt ok. 41 złotych.

Screenshot_2019-12-17 Pędzel do makijażu 17TL
Fotografia: materiały inglot.pl

Wybierzesz się na zakupy?

Zobacz także: Makijaż na sylwestra 2019/2020 - najlepsze pomysły dla brunetek i blondynek

Do tej artystki ustawiają się kolejki po tatuaż! Tworzy niezwykłe damskie tatuaże z motywem roślinnym.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów