Wizażystka użyła kwiatów do makijażu ust. Efekt zachwyca

Emilia Klima 19.06.2017
Wyjątkowy makijaż ust
Fotografia: Screen z YouTube.com/RyanKelly

Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy. 

Kilka miesięcy temu swoje pięć minut na Instagramie miał mini-trend manicure, polegający na ozdabianiu paznokci żywymi małymi sukulentami (rośliny przystosowane do życia w warunkach ograniczonej dostępności wody). Sztuczka tak spodobała się artystce makijażowej Ryan Kelly, że podobny efekt wymarzyła sobie na ustach.

Problem pojawił się, gdy trzeba było znaleźć odpowiednie mini roślinki. Wizażystce ta sztuka się nie udała, ale szybko wymyśliła inne rozwiązanie. Kwiaty wykonała sama z barwionej gliny, a do ust przyczepiła je za pomocą specjalnego kleju, który artyści wykorzystują w bardziej wymyślnych makijażach (na przykład takich z efektem 3D). Tak wyglądał skończony makijaż:

Usta ozdobione kwiatami
Fotografia: Instagram.com.Ryan Kelly

Makijaż przyszłości?

Wizażystka przygotowała nawet tutorial wideo, dla dziewczyn, które chciałaby spróbować wykonać ten oryginalny makijaż ust na sobie. Przed przyklejeniem kwiatów do warg, pomalowała je zielono-jasną pomadką, tak, by wypełnić ewentualne luki. Artystka w nagraniu zapewnia, że doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że to raczej "look awangardowy" nienadający się do codziennego makijażu, ale manicure z kwiatami spodobało jej się tak, że po prostu chciała poeksperymentować ze swoim wyglądem. 

Wiem, że to wygląda dziwnie i pokazać się tak w miejscu publicznym nie byłoby komfortowe, ale zrobiłam to dla sztuki i zabawy - wyjaśnia wizażystka. 

Trzeba przyznać, że efekt końcowy robi wrażenie, ale faktycznie jest trochę (delikatnie mówiąc) niepraktyczny. A jak Wam się podoba?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów