5 damskich kosmetyków, których faceci nie znoszą. Najchętniej wyrzuciliby je z naszych kosmetyczek!

Malwina Wasilewska 09.06.2020
makeup
Fotografia: Shutterstock

Poznajcie listę kosmetyków, które zdaniem mężczyzn nas szpecą.

Mimo że nasze kosmetyczki często pękają w szwach, wciąż kupujemy kolejne "niezbędne" produkty do makijażu. Jednak wiele z nich mężczyźni najchętniej wyrzuciliby do kosza. Sprawdźcie, których kosmetyków zdaniem zdaniem facetów nie powinnyśmy używać.

Damskie kosmetyki, których nie znoszą faceci

Zastanawiacie się, jakiego makijażu nie lubią faceci? Poniżej przedstawiamy listę 5 kosmetyków, które zdaniem mężczyzn nas szpecą.

1. Ciemne pomadki

Mężczyźni nie znoszą, kiedy malujemy usta pomadki w nienaturalnie ciemnych odcieniach. Ich zdaniem w ten sposób się postarzamy i niepotrzebnie dodajemy sobie powagi. Niektórzy twierdzą nawet, że wyglądamy w nich jak... czarownice.

2. Jasne błyszczyki

Zbyt jasne błyszczyki to kolejny produkt, którego faceci na naszym miejscu najchętniej by się pozbyli. Ich zdaniem zbyt jasne usta wyglądają nienaturalnie i odejmują nam kobiecości. Zgadzacie się z ich zdaniem?

3. Konturówki

Zadaniem konturówki jest optyczne powiększenie ust i podkreślenie ich krawędzi. Mimo że wiele z nas nie wyobraża sobie makijażu ust bez użycie konturówki, to jednak faceci ich wprost nie znoszą. Uważają, że taki makijaż jest już niemodny. Ich zdaniem lepiej postawić na delikatne usta.

4. Kolorowe cienie do powiek

Zdaniem mężczyzn kobieta, której powieki pomalowane są cieniami w intensywnych kolorach, wygląda jak... papuga. Twierdzą, że taki makijaż oczu nawet w połączeniu z imprezową stylizacją nie wygląda dobrze.

5. Samoopalacze

Panowie uważają, że sztuczna opalenizna to jedno z największych urodowych faux pas jakie od lat popełniają kobiety. Ich zdaniem samoopalacze sprawiają, że nasza skóra wygląda okropnie.

Zastanawiałaś się kiedyś, którą ikoną mody jesteś? Przekonaj się o tym, wykonując nasz quiz!    

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

1. Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów