To najmodniejszy makijaż lata 2019! Nosi go sama Lucy Boynton

Paulina Ermel 22.07.2019
Lucy Boynton
Fotografia: ImagePressAgency/FaceToFace/REPORTER

Dziewczyna Ramiego Maleka już nie raz udowodniła nam, że wie, co w modowej trawie piszczy. Teraz Lucy Boynton lansuje najmodniejszy makijaż sezonu. Nawiązuje on do lat 60.

Lucy Boynton szturmem podbiła światowy show-biznes po tym, jak pojawiła się w filmie "Bohemian Rhapsody" i zagrała ukochaną Freddiego Mercury'ego. W postać kultowego muzyka wcielił się Rami Malek, który prywatnie związany jest z aktorką.

Od tamtej pory oczy całego świata skierowane są na tę uroczą parę, a także na samą Lucy, która wyrasta na jedną z najlepiej ubranych gwiazd na świecie. Najpierw Boynton wylansowała trend na fryzurę w postaci "niesfornego" boba (cool-girl bob), a teraz promuje najmodniejszy makijaż sezonu!

Trendy makijażowe 2019: powrót do lat 60.

Wygląda na to, że notujemy powrót do mody lat 60. Szczególnie jeśli chodzi o trendy w makijażu. Znów święcą triumfy oczy mocno podkreślone eyelinerem i tuszem do rzęs. Warstwa tuszu powinna być gruba, rzęsy mocno podkręcone, wydłużone, a nawet doklejone.

I właśnie taki makijaż od długiego czasu nosi Lucy Boynton. Młoda brytyjska aktorka inspiruje się stylem Twiggy - legendarnej angielskiej modelki, która była prawdziwą modową pionierką w latach 60.

Lucy często podkreśla górną powiekę eyelinerem. Zdarza jej się również sięgnąć po odważniejsze metody - eyelinerem potrafi narysować pod brwiami długą kreskę, która sprawia, że wygląda awangardowo, ale jednocześnie seksownie.

Jak wam się podoba Lucy w takim wydaniu?

Aby skóra jak najdłużej cieszyła się sprężystością i dobrą kondycją, wymaga dokładnej i prawidłowej opieki. Jak ją pielęgnować? Przede wszystkim wystrzegając się tych 10 błędów! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów