Ten wynalazek skraca robienie makijażu o 20 minut. Jest jedno "ale"

Emilia Klima 29.05.2017
Rewolucja w makijażu
Fotografia: Youtube.com/Tina Yong

Jeśli czujecie, że doprowadzenie brwi do perfekcji zajmuje Wam za dużo czasu, mamy dla Was dobrą wiadomość.

Perfekcyjny makijaż to wyzwanie trudne szczególnie dla dziewczyn, które muszą wstać wcześnie rano do pracy. Często kończy się tak, że czas potrzebny na jego wykonanie, wolimy przeznaczyć na dodatkowe pół godziny snu. Z pomocą ma przyjść nowy makijażowy "wynalazek" - pieczątka do robienia brwi. Dobrze czytajcie. Urządzenie działa dokładnie tak, jak sobie wyobrażacie - nakładamy odpowiedni puder na stempel w kształcie brwi, przykładamy tam gdzie trzeba i voila.

Cała idea sprowadza się do tego, by nie musieć tracić czasu na regulowanie, rozczesywanie i wypełnianie brwi ołówkiem. To wszystko, w kilka sekund, zrobi za nas stempel. Jego wykorzystanie może skrócić czas przeznaczony na makijaż nawet o 20 minut - zachwala produkt portal Bustle.com.

Stemple do brwi
Fotografia: Instagram.com/brow_stamp

Makijaż dla leniwych

Nie trzeba być pasjonatką wizażu, by nie dostrzec oczywistego ograniczenia tego wynalazku - nie ma czegoś takiego jak uniwersalny kształt brwi. Producent uspokaja - nawet jeśli kształt stempla odbiega od tego, co dała nam natura, nowinka i tak sprawdzi się i wykonana za nas 80% pracy. Zawsze można zetrzeć nadmiar pudru albo zamalować ołówkiem miejsca, których pieczątka nie wypełniła.

Dodatkowo, możemy sobie wybrać jaki puder ma być dołączony do stempla - dostępne są kolory od jasnego brązu po głęboką czerń. Vlogerki recenzujące produkty makijażowe na YouTubie już zdążyły zapoznać się z pieczątką. Pierwsze opinie są raczej entuzjastyczne. W ich recenzjach najczęściej przewija się jedna uwaga.

Puder nie jest najłatwiejszy w aplikacji i czasem zamiast "przyklejać się do brwi", rozsypuje się na całej twarzy. Naprawianie szkody może w rzeczywistości jeszcze wydłużyć czas wykonania makijażu zamiast go skrócić. Z pewnością jest to jednak łatwiejsze zadanie niż przyklejanie sztucznych rzęs i praktyka może doprowadzić do perfekcji - czytamy na Bustle.com.

Polskie drogerie chyba jeszcze nie są gotowe na taką rewolucję. Zainteresowanych odsyłamy na Ebay'a, gdzie stemple można nabyć za niecałe 8 dolarów. Zainteresowane? ;-)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów