30.05.2018 14:10

Ta pomadka kosztuje 20 złotych i jest hitem - musisz ją mieć!

Ta pomadka jest prawdziwym hitem! Długo się utrzymuje, nawilża usta i koszuje niewiele. Kolorów jest bardzo dużo, dlatego każda z was znajdzie coś dla siebie.

pomadki golden rose

Fotografia instagram Golden Rose

Te pomadki wywołały zachwyt wśród influencerek i wizażystek w Polsce. Cena zaskakująco niska, bo 19,90, a jakość znakomita! Długo się utrzymują, nie zostawiają śladów i dodatkowo nawilżają usta.

Zobacz też: Jak dobrać odpowiedni kolor szminki? - to proste

Ta pomadka jest hitem. Co sądzą o niej internautki?

Dostępnych jest wiele kolorów, zaczynając od tych najjaśniejszych (nude), a kończąc na ciemnych (śliwka). Pomadki znajdziesz w drogeriach stacjonarnych i internetowych. Longstay Liquid Matte Lipstick została wyprodukowana przez polską markę kosmetyczną Golden Rose.

Zobacz te: Ten podkład ukryje nawet największe niedoskonałości - zapłacisz za niego mniej niż 30 złotych

W internecie można przeczytać opinie osób, które miały okazję wypróbować fantastyczną pomadkę! Przeczytajcie, co piszą.

"

Pomadka w płynie Golden Rose Longstay liquid matte lipstick to jedna z moich ulubionych. Mam ich naprawdę sporo. Każda z Was dobierze kolor dla siebie. Ja jestem bardzo zadowolona. Polecam. "

"

Płynne pomadki matowe z tej serii to mój absolutny ulubieniec! Z racji, że mam wąskie usta, długo szukałam produktu, który długo na nich pozostanie, a ja nie będę musiała martwić się o mój wygląd. Ta pomadka daje doskonałe matowe wykończenie, utrzymuje się na ustach bardzo długo. "

Wypróbujecie je na sobie?

Najmodniejsze sukienki z sieciówek:

Jakie kolory pomadek lubisz używać?

Autor: Julita Buczek