08.02.2018 12:54

Ta mascara to prawdziwy hit i jest już dostępna w Polsce. Instagram podbijają zdjęcia "przed i po"

Na Benefit BADGal Bang Mascara czekało wiele miłośniczek makijażu. Ich zdjęcia "przed" i "po" robią wrażenie i pobijają Instagrama. 

Mascara

Fotografia: Instagram/marycharming

Co jakiś czas na rynku pojawia się hitowy produkt do makijażu, na który czekają wszystkie miłośniczki kosmetyków. Tak właśnie było z wyjątkową mascarą Benefit BADGal Bang, która jest już dostępna do kupienia w Polsce w sieci drogerii Sephora. 

Zobacz także: Hitowe koronkowe body od Tom&Rose znów w sprzedaży w Biedronce

Jak można zobaczyć na opisie produktu, Benefit BADGal Bang Mascara obiecuje, że na rzęsach utrzyma się aż 36 godzin i przez cały ten czas efekt będzie taki sam. Według producentów potrafi wydłużyć i pogrubić wszystkie rzęsy, nawet te sztuczne, ponieważ zawiera najlżejszy materiał, aero-cząsteczki, które mają przeciwstawiać się grawitacji. 

Mascara została wyposażona w grubą szczoteczkę, która ma dotrzeć nawet do najkrótszych rzęs, dodatkowo kosmetyk zawiera witaminę B5, która wspomaga wzrost rzęs i je wzmacnia. Według producentów tusz można nakładać warstwowo, ponieważ nie skleja rzęs. 

Benefit BADGal Bang Mascara - "przed" i "po"

Benefit BADGal Bang jest już dostępna do kupienia w Polsce w drogeriach Sephora i kosztuje 139 złotych. Jeśli zastanawiacie się nad tym, czy warto wydać na nią taką sumę, zawsze można przyjrzeć się zdjęciom, które wprost opanowały Instagrama. Wiele blogerek na swoich profilach umieściło zdjęcia "przed" i "po" użyciu. Ich opinie są więcej niż dobre.

"

Ta mascara jest zniewalająca. Jestem w szoku - pisały.  "

Warto wydać taką kwotę na tusz do rzęs? Podoba Wam się taki efekt?

Zobacz także: W jakiej kolejności poprawnie powinno się nakładać kosmetyki na twarz 

Czy lubisz kupować kosmetyki?

Tagi: