Strobing - konturowanie twarzy za pomocą rozświetlacza. Poznaj najlepszy sposób!

Malwina Wasilewska 07.11.2019
Strobing
Fotografia: Shutterstock

Strobing od kilku lat święci triumfy w makijażu. Wizażystki coraz częściej stosują ten sposób modelowania twarzy, ponieważ jest stpsunkowo prosty, nie wymaga użycia dużej ilości kosmetyków, daje naturalny efekt oraz pasuje każdemu niezależnie od wieku czy typu urody. Sprawdź, w jaki sposób samodzielnie zrobić strobing.

Strobing to ostatnio najpopularniejsza metoda konturowania twarzy. W przeciwieństwie do poprzedniej wersji rezygnujemy z bronzera na rzecz rozświetlacza. Z naszego artykułu dowiesz się, w jaki sposób wykonać perfekcyjny strobing. To prostsze niż myślisz!

Strobing krok po kroku

Strobing to sposób na uzyskania efektu zdrowej, lśniącej i nawilżonej cery. Dzięki niemu skutecznie się odmłodzisz i ukryjesz zmęczenie na twarzy. Do przygotowania tego makeupu potrzebować będziesz dobrej jakości rozświetlacza. Zanim go jednak użyjesz powinnaś zastosować się do kilku podstawowych wskazówek.

Na początku na dokładnie oczyszczoną twarz nanieś krem dostosowany do twojego typu cery. Następnie nanieś primer, później podkład do pasowany do odcienia twojej skóry. Gdy już to zrobisz, nanieś puder transparentny.

Po wykonaniu tych podstawowych czynności jesteś gotowa do nałożenia rozświetlacza. Wybierz cienki pędzelek i nanieś lekką warstwę rozświetlacza na brodę (kolistymi ruchami wokół dołeczka), czoło (w kształcie odwróconego trójkąta), łuk pod brwiami, grzbiet nosa, łuk kupidyna, miejsce między nozdrzami a wargami.

Na koniec muśnij kości policzkowe różem, na wargi nanieś błyszczyk, a brwi podkreśl za pomocą kredki.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.      

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów