Kobiety pokochały ten podkład z Rossmanna. Nawilża, rozświetla i kosztuje 13 zł!

Zuzanna Morska 12.06.2020
Kobieta w naturalnym makijażu
Fotografia: Shutterstock

Wygląda na to, że to kosmetyk, który łączy jakość z atrakcyjną ceną!

Robienie makijażu dzisiaj wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze parę lat temu. Przede wszystkim mamy dostęp do coraz większej gamy kosmetyków, które stają się coraz bardziej różnorodne i dopasowane do naszych potrzeb.

Ponadto większość z kosmetyków kolorowych ma już dodatkowe funkcje - prócz "malowania" mają także jeszcze pielęgnować. I taki właśnie jest podkład, który znajdziemy w ofercie popularnej drogerii Rossmann.

Kobiety pokochały podkład z Rossmanna za 13 zł

Kosmetyk, o którym mowa, przede wszystkim świetnie wyrównuje koloryt skóry i maskuje wszelkie niedoskonałości. Warto jednak dodać, że jest to podkład, który nie obciąża skóry i nie zatyka porów. W dodatku wzbogacony został o składniki nawilżające i odżywiające.

Nic dziwnego, że podkład Make-Up Academie od marki Bielenda pokochały kobiety. Zawiera on witaminy i minerały, które pozwalają utrzymać skórę w doskonałej kondycji. I stanowi świetną bazę naszego makijażu. Warto wspomnieć także o cenie - kosztuje on zaledwie 13 zł!

Podkład od Bielendy jest lekki, ma przyjemny zapach, świetnie kryje, ale też nawilża i delikatnie rozświetla. Zawarte w nim składniki regenerują skórę i hamują procesy starzenia.

Skusicie się na taki produkt?

podklad rossmann
Fotografia: Materiały prasowe Rossmann

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko przez to, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów