Oto najmodniejszy trend makijażowy 2018 roku.To propozycja tylko dla odważnych

Anna Respondek 18.01.2018
Trendy makijażowe 2018
Fotografia: Pixabay

Ten odcień został wybrany międzynarodowym kolorem roku.

Z początkiem roku styliści i najwięksi światowi projektanci ujawniają, jakie trendy będą najmodniejsze w najbliższym czasie. Już niedługo rozpocznie się cały szereg pokazów od najmodniejszych marek, podczas których będziemy mogli podpatrzeć nie tylko ciekawe kreacje, ale także makijaże i fryzury. 

Zobacz także: Te modowe trendy odchodzą w niepamięć w 2018 roku

Pantone Color Institute postanowił jednak już teraz wybrać kolor, który będzie królował w 2018 roku. Jest to odcień, na który postawią tylko najodważniejsi i zdecydowanie daleko mu do szarości, beżów czy matu. Mowa o ultrafiolecie, który symbolizuje kulturalny nastrój świata. 

Nakładać go będziemy nie tylko na powieki, ale także na rzęsy czy usta. Wizażyści z całego świata już prześcigają się w tworzeniu kolejnych małych dzieł sztuki. Efektami pracy chwalą się na Instagramie, pokazując ciekawe propozycje makijaży. 

Jeśli nie przekonuje cię odcień fioletu na powiece, ponieważ uważasz, że oko wygląda, jakby było podbite, można zainwestować w fioletową mascarę, która również wpisuje się w trendy albo eyeliner. Dla najodważniejszych ciekawą propozycją jest również ultrafioletowa pomadka. 

oczy12
Fotografia: Instagram/inglot_cosmetics
oczy
Fotografia: Instagram/hungvanngo
oczy1
Fotografia: Instagram/pipfleckmua

Zobacz także: Najmodniejsze fryzury 2018 roku

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów