18.01.2018 12:58

Oto najmodniejszy trend makijażowy 2018 roku.To propozycja tylko dla odważnych

Ten odcień został wybrany międzynarodowym kolorem roku.

Trendy makijażowe 2018

Fotografia: Pixabay

Z początkiem roku styliści i najwięksi światowi projektanci ujawniają, jakie trendy będą najmodniejsze w najbliższym czasie. Już niedługo rozpocznie się cały szereg pokazów od najmodniejszych marek, podczas których będziemy mogli podpatrzeć nie tylko ciekawe kreacje, ale także makijaże i fryzury. 

Zobacz także: Te modowe trendy odchodzą w niepamięć w 2018 roku

Pantone Color Institute postanowił jednak już teraz wybrać kolor, który będzie królował w 2018 roku. Jest to odcień, na który postawią tylko najodważniejsi i zdecydowanie daleko mu do szarości, beżów czy matu. Mowa o ultrafiolecie, który symbolizuje kulturalny nastrój świata. 

Nakładać go będziemy nie tylko na powieki, ale także na rzęsy czy usta. Wizażyści z całego świata już prześcigają się w tworzeniu kolejnych małych dzieł sztuki. Efektami pracy chwalą się na Instagramie, pokazując ciekawe propozycje makijaży. 

Jeśli nie przekonuje cię odcień fioletu na powiece, ponieważ uważasz, że oko wygląda, jakby było podbite, można zainwestować w fioletową mascarę, która również wpisuje się w trendy albo eyeliner. Dla najodważniejszych ciekawą propozycją jest również ultrafioletowa pomadka. 

oczy12

Fotografia: Instagram/inglot_cosmetics

oczy

Fotografia: Instagram/hungvanngo

oczy1

Fotografia: Instagram/pipfleckmua

Zobacz także: Najmodniejsze fryzury 2018 roku