Najmodniejszy makijaż na sylwestra 2017. Kluczowy jest zwłaszcza jeden element

Anna Respondek 29.12.2017
Sylwestrowy makijaż
Fotografia: X-NEWS/TVN

Z czym nie należy przesadzać?

Zabawa sylwestrowa zbliża się wielkimi krokami. To jedna z najdłuższych nocy, podczas której każda z kobiet pragnie wyglądać pięknie i oszałamiająco. Co zatem zrobić, aby makijaż trwale trzymał się na twarzy i aby nie przesadzić z jego ilością? 

Makijażystka zaproszona do programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN" zdradziła najlepsze triki, które można zastosować podczas robienia sylwestrowego makijażu. Według niej przygotowania należy rozpocząć dzień wcześniej i zadbać przede wszystkim o odpowiednie nawilżenie cery. 

1. Po pierwsze należy zacząć od odpowiedniej pielęgnacji i nawilżenia, dzień wcześniej można zastosować maseczki, pamiętając o tym, aby były wcześniej wypróbowane.

2. Jeśli masz problemy z trwałością makijażu, warto na twarz położyć bazę, w szczególności przy tłustej cerze z rozszerzonymi porami. 

3. Im mniej warstw na powiece, tym lepiej będzie trzymał się cień lub brokat. Inwestycja w bazę do powiek to znakomity pomysł. Brokat na powiekę najlepiej nakładać na odpowiedni klej do brokatu.

4. Nie należy zapominać o ciele, na które można nałożyć produkty z lekkim połyskiem, dzięki którym skóra będzie wyglądała na opaloną i świeżą. 

Co jeszcze zdradziła ekspertka? ;)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów