06.08.2018 11:44

Monique Parent udowodniła, że można wyglądać pięknie po 50-ce. Pokazuje banalny sposób [WIDEO]

Amerykańska aktorka miała dość, że nie ma porad urodowych dla kobiet w jej wieku. Postanowiła zapełnić tę lukę. Odmłodziła się o 10 lat! Fani są zachwyceni.

Monique Parent pokazuje sposób na młody wygląd

YouTube/Monique Parent

Każda kobieta chciałaby zachować młody wygląd jak najdłużej. Okazuje się, że istnieje na to banalny sposób. Monique Parent, amerykańska aktorka i modelka, obecnie ma 52 lata. Na swoim kanale na YouTubie postanowiła pokazać zaskakujący sposób na odmłodzenie. Wystarczył odpowiedni makijaż i fryzura.

Zobacz także: Te gwiazdy nie radzą sobie z wiekiem i chcą zatrzymać młodość za wszelką cenę. Przesadziły z botoksem?

Odmłodziła się o 10 lat

Monique Parent dzięki swojemu filmikowi udowodniła, że wiek to tylko liczba i nie trzeba operacji plastycznych, żeby się odmłodzić. Wystarczy odpowiednio stworzony makijaż i dobrze dobrana fryzura. Na YouTubie aktorki możemy zobaczyć krok po kroku jak "odmładza się". Ostateczny efekt jest zachwycający, a internauci wręcz nie mogą wyjść z podziwu. Ich zdaniem Monique wygląda 10 lat młodziej!

"

Jesteś dowodem na to, że każda kobieta, w każdym wieku może wyglądać seksi – możemy przeczytać pod filmem. "

"

Ta metamorfoza to po prostu mistrzostwo świata! "

Monique kanał na YouTubie zaczęła prowadzić, gdy zdała sobie sprawę, że w mediach i w sieci właściwie nie ma porad urodowych dla kobiet w jej wieku. Myślę, że niejedna pani będzie jej wdzięczna za to, że postanowiła wypełnić tę lukę. Dzięki Monique można uwierzyć, że pięknym można być w każdym wieku – wystarczy odrobina chęci.

Zobacz także: Jennifer Aniston odkryła eliksir młodości!

Czy często się malujesz?

Te gwiazdy dziś wyglądają młodziej niż dawniej:

Autor: Katarzyna Leszczyńska