Nie podkreśla zmarszczek i ukrywa niedoskonałości. Możesz go kupić w popularnej drogerii

Anna Respondek 23.04.2018
Makijaż
Fotografia: Youtube/ja_joanna/Instagram/pia_makeup

Na rynku pojawił się korektor, który pobił serca internautek. Można go kupić w popularnej drogerii. 

Co chwilę na rynku kosmetycznym pojawiają się kolejne produkty, który zachwycają swoją jakością. Nie inaczej jest z korektorem od Lovely, który nie tylko zapewnia krycie, ale także nie podkreśla zmarszczek. 

Zobacz także: Ta maskara sprzedaje się najlepiej na świecie. "Lepsza niż seks"

Lovely Liquid Camouflage przez wiele internautek porównywany jest do popularnych zagranicznych zamienników, między innymi Tarte Shape Tape czy Makeup Revolution, których cena jest znacznie wyższa. Korektor od Lovely można kupić w każdym Rossmanie i kosztuje on jedyne 13 złotych i 49 groszy. Co piszą o nim blogerki urodowe? 

Bardzo wygodny aplikator, pigmentacja mocna! Drugi dzień testu tego kosmetyku, mam nadzieję, że będzie dobrze się trzymał! Tani a bardzo dobrej jakości! Takie produkty się ceni! - napisała jedna z internautek.  

Jak zapewnia producent, korektor nie tylko ma na długo ukryć niedoskonałości, ale także nie podkreśli mikrozmarszczek, które często pojawiają się w okolicach oczu. Dodatkowo Lovely zapewnia łatwą aplikację kosmetyku dzięki dużej i lekko ściętej gąbeczce. W sklepach dostępne są 3 podstawowe kolory

Korzystałyście już z tego korektora? ;)

Zobacz także: Kosmetyczka pokazała jak straszny może być makijaż permanentny brwi. Te zdjęcia przerażają

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów