Zaskakująca promocja w Rossmannie! Kosmetyki do makijażu nawet o 70 proc. taniej!

Zuzanna Morska 16.09.2019
Rossmann
Fotografia: Shutterstock

Popularna drogeria przygotowała dla swoich klientek fenomenalną promocję. Rozpoczęła się 16 września i potrwa aż do końca miesiąca!

Wrzesień to w drogerii Rossmann czas kuszących ofert i atrakcyjnych promocji. Znana drogeria zachęca klientów do zakupów, oferując im liczne rabaty. Co przygotowała tym razem? Sami zobaczcie!

Kosmetyki w Rossmannie o 70 proc. taniej

Tym razem Rossmann przygotował coś dla fanek makijażu. Klientki popularnej drogerii aż przez dwa tygodnie września mogą kupić kosmetyki do... 70 proc. taniej!

Promocja ta jest o tyle atrakcyjna, że nie wymaga posiadania karty lojalnościowej. Nie trzeba też kupić kilku produktów, aby dopiero uzyskać rabat. Tym razem Rossmann przecenił liczne kosmetyki kolorowe o 40, 50, 60 albo 70 proc.

Nie obowiązuje limit kupowanych kosmetyków i każdy wchodzący w skład oferty jest przeceniony o jakąś kwotę. Ulubione podkłady, tusze do rzęs, pudry, cienie do powiek kupicie teraz taniej!

Skorzystacie z atrakcyjnej oferty drogerii?

Pielęgnacja skóry wymaga zastosowania się do kilku prostych zasad. Zobacz, jakich błędów nie popełniać, aby twoja skóra była piękna i promienna przez długi czas.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów