Kosmetyki Lady Gagi już dostępne. Co znalazło się w ofercie marki?

Julita Buczek 27.09.2019
Lady Gaga - Haus Laboratories
Fotografia: Instagram @ladygaga

Kosmetyki marki Haus Laboratories Lady Gagi są już dostępne. Sprawdźcie, co znalazło się w kolekcji!

Lady Gaga nie jest pierwszą gwiazdą, która stworzyła swoją autorską linię kosmetyków. Wcześniej była Rihanna, Kim Kardashian czy Kylie Jenner. Teraz przyszedł czas na popularną 33-letnią gwiazdę.

Kosmetyki Lady Gagi już dostępne - Haus Laboratories

Na początku lipca media obiegła informacja o nowej linii kosmetycznej popularnej wokalistki. To właśnie wtedy Lady Gaga zapowiedziała kolekcję bardzo emocjonalnym wpisem.

Kiedy byłam młoda, nie czułam się piękna. A kiedy próbowałam odnaleźć piękno wewnętrzne i zewnętrzne, odkryłam moc makijażu. Pamiętam, jak podglądałam swoją mamę, gdy rano robiła makijaż. Zaczęłam eksperymentować z make-upem, a moje marzenia o byciu tak silnym, jak moja mama, stały się prawdą - napisała na swoim instagramowym koncie Lady Gaga.

W kolekcji znajdziemy szminki, cienie do powiek, kredki do ust oraz eyeliner. Cała linia została utrzymana w ciemnych kolorach z dodatkiem odcieni nude. Na razie dostępnych jest 27 produktów, w ofercie ma się pojawić jeszcze kilka innych. Ceny wahają się od 70 do maksymalnie 140 złotych. Produkty Haus Laboratories można kupić tylko w sklepie internetowym marki.

Kupicie kosmetyki marki Haus Laboratories?

Zobacz także: Lady Gaga będzie mieć własne kosmetyki? Gwiazda stworzyła markę Haus Laboratories!

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

1. Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów